Liteon ihas 122 b fleshovan ali ga ne vidi imageburn

Dakle, Ihas 122b konvertovao sam u 124b sve proteklo super ubacio mu imageburn flash sve takodje uradjeno po ps-u, mada kada hocu da rezem igre i ubacim disk u rerzac prijavljuje mi kao da ga nema u ImageBurn-u?
Treba mi savet nekog ko je fleshovao 122b sta kako???

A je l’ ga prijavljuje uopste? u my compiuter kada udhes je l’ ga tamo prijavi?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Prijavljuje ga u my computer-u!

Evo slike problema, disk je u citacu!


Ako si sve odradio po tutorijalu, trebalo bi da ti radi. Probaj da reinstaliras IMGBurn, mozda je u njemu problem. Ukoliko ti i dalje ne bude radilo, probaj da ga ponovo flesujes ali ovaj put na 524 B. Koje diskove koristis?

slika broj 2 marvel kontroler, ako si na njega vezao dvd rezac uzmi prvo sredi drivere za njega pa onda kreni da rezes, a ne ovako imas polu ispravnu masinu koja normalno da nece da prijavi nista kako valja, sredi taj driver instaliraj noviji kako god vec pa javi onda sta se desava

, - … - . iHAS524! O .

Nece cirilica pa ispade takav post…
Instalirani su svi drajveri, cd rom je posebna prica jer su brisani svi drajveri i instalirani i radjen je crossflash na iHAS524 jer na kraju ispada da samo preko njega hoce da reze, naravno i posle imgburn flash za isti :slight_smile:
Hvala svima najtoplije :slight_smile:
BURAZ ZAPOCEO TEMU JA JE SAMO ZAKLJUCAVAM :smiley:

Reseno LOCK

ok onda zakljucavamo, zanimljivo da hoce na 524 a na 124 nece, meni to mirise da nije lepo odradjen crossflash tj da nesto u samom procesu poslo naopako, u svakom slucaju dobro ste postupili da probate sve fajlove…

Hehe temu si otkljucao opet :slight_smile:
Od silnog uzbudjenja da se reze propusti se neki korak.

Lock