LiNK (RGH) Matchmaking

Ja barem mislim da si procitao ono sto je Ikaran napisao gore tako da pripazi malo.Ili si se samo salio.

jel neko uspeva da igra Black ops 2
ja kad nadjem partijui pokusam uci ispise mi ERROR cannot join the game

ja uspem da udjem ponekad ali ne bude mnogo ljudi, a danas sam uspeo i na halo4 da odigram par partija jedan na jedan… ajde ako hoce neko sad odmah da proba nesto tu sam…

Da napravimo neku Sobu za domaće članove na LiNK-u???
Halo 4, Gears-i, COD…
:slight_smile:

@Lordish-ne pitaj nista nego pravi i zovi, mislim da bi pola clanova jedva docekalo :slight_smile:

Thx Bro :slight_smile:

Čim stignem, pravim :smiley:

Pozdrav jel igrate još šta, mislim da sam neki dan igrao GOW3 sa ‘‘player 1’’. Pa ako ima neko nešto u planu da igra pa neka se tu javi. Ja sam raspoložen za sve i imam večinu stvari na externom disku. Nikako još nisam uspio igrat red dead redemption (preko system linka, neki deathmatch ili free for all) pa ako je neko zainteresiran za to?
Ali ja imam GOTY edition. Problem je što kad stisnem srednji gumb i odem na system link onda mi tamo piše da mi je TU 0, a da postoji TU 8. a po media ID-u ne postoji TU za GOTY ediciju. Tako da mislim da nisu kompatibilni ko ima rdr obični sa svim TU i GOTY edition?

Postojili lista igraca na rgh kao sto je na livu ,i sta ko igra ,mene zanima imali neko zainteresovan za F1 2012 .

Ima ljudi ali nema ko na live, mnoogo manje :slight_smile: uglavnom se igraju shooteri… mislim da slabo sem toga se igra…

Imas listu na site-u “http://link.jqe360.com/” tu sve mozes da vidis,koliko igraca i koje igre se igraju…

Znači nije (još) RGH za multi… ovo je baš malo. :(-o

Ima li neko voljan da proba novi update?

koji Beta Dash 2.0.16517.0 ?

Ja sam na najnovijem FSD, a kernel 2.0.16203.

a pa na tom su svi tj 70% ljudi :slight_smile:

nema beta za RGH, salio sam se :slight_smile:

Ima li neko voljan da igramo Ghost Recon Future Soldier Co-op? :smiley:

ima tko da igra mw3? da se nadjemo preko nisana :slight_smile: ja sam skoro svaki dan u igri

Ako ti se sviđa igra, skini Black Ops 2, on se najviše igra na LiNKu.

ops 2 mi je kao da gledam crtani film. losa mi je skroz. samo mw3 igram

Mogu li se dodavat friendsi na LINK?
Ja sam ga tek danas naštelao,prebacio sam COD BO2,COD MW3 i Red Dead Redemption…

Možemo se naći za igranje RDR-a ili MW3 npr. bilo bi awesome :lol: :da: