LEGO® Batman™: Legacy of the Dark Knight - Official Reveal Trailer

2 Likes

Ovo je najbliže Arkham trilogiji što ćemo dobiti :joy: Borba ista, korišćenje gadget-a isto, interesantno skroz. Igraće se nekad na popustu… :face_holding_back_tears:

2 Likes
1 Like

Igrao sam jutros 10-15 minuta. Super je igra, full LEGO ali vrlo dobro urađen Batman Arkam vajb tokom tabačine. Grappling je zadovoljavajući i precizan, i skoro na sve može da se primeni. Tokom vožnje se nisam iz prve snašao, trebalo mi je malo vremena da se uštosim. Prelepa je igra i veoma glatko radi.

2 Likes

https://www.reddit.com/r/legogaming/s/DyUkwlWdQv

I tebi radi pre-order? :smiley:

Svima radi koliko sam video slucajno su pustili ranije.

Baš veliki fuckupovi na kraju prošle nedelje lol

Svaka im cast na detaljima modela, izgledaju bolesno dobro.



4 Likes

Igram i ja na PC, za Lego igru izgleda neverovatno lepo i detaljno. Ali je optmizacija baš loša.

1 Like

Fyi, co-developeri su Rocksteady, zato i jeste napribliznije arkham trilogiji

Grafika u ovoj igri je cista 10-ka, nekad zastanem i razgledam da se divim.. kad te osvetle farovi od vozila pa one refleksije i kvalitet tekstura na putu, ne znam dal sam video da u nekoj igri izgleda bolje. Lepo i radi, drago mi je sto ne moram ono vnogo od Frame Generationa da ukljucujem da bih imao dobar fps, i ovako sve na epic u 4k leti to u bar 60fps. Gameplay i borba su light verzija Arkham igara i bas kako treba