Left 4 Dead 2

Igra izlazi uskoro,pa rekoh da napravim novu temu :).

U L4D2 imaju 2 nova Special Infected-a:

1.Charger

2,Jockey

I stariji infected-i su dobili novi izgled :smiley: :


Takodje Female Boomer :eek:

Evo ga Gameplay video:
http://youtube.com/watch?v=wmnKS-kdueg

Igra dobija potpuno novu atmosferu i milsim da ce biti super :D!
Sta vi mislite?

Nisam bas neki fan l4d ali nadam se da cemo se vise oprobati u mp nego u kecu kog skoro nismo ni igrali :smiley:

More zombies = better.

polako se pretvaram u everything zombie related fana. Redak žanr u kome jednostavno ništa ne može da omane. Left 4 Dead 2 će se igrati dosta :slight_smile: .

dodat je jos jedan infected - Spitter - Attacks with projectile acidic vomit that covers the ground and creates an area-of-effect damage radius. The spitter seems especially fragile and doesn’t have an enormous range, so it seems best suited for sneaking around and coming up right behind a party.

i konacno su otkrili sta je novi mod: Scavenge Mode - in it, the survivors look for 16 gasoline cans spread around a small level. (It’s the zombie apocalypse, man. Gas is life.) You need to gather these cans and bring them back to a generator, and then successfully dump them in (via a progress bar that gets cut short if you take a hit) to extend an extremely short timer. Scavenge rounds start with around one minute on the clock, and every can of gas you deliver adds an additional 20 seconds.

ja sam vec narucio l4d2 tako da cu ga igrati 2-3 dana posle izlaska a ako neko u medjuvremenu hoce da igra l4d neka javi…i kad sam vec tu, da iskoristim priliku da kazem svakome ko razmislja o kupovini crash course dlc-a da ga ne uzima, mislim da nije vredno para, najgora kampanja koju l4d (za sad) ima

Pa mozemo danas L4D ako hocete,da vidim dal radi bug,posto je Gold treba da mi istekne prvog oktobra…

Lepo. Nadam se da ce se to igrati.

Joj kako sam se iznervirao kada sam igrao jednu kampanju sa nekim likovima. Covek nije hteo da spase nas troje nego se popeo na stencugu i kidisao zombije dok smo mi umirali. Znao je da tu ima neki bag gde zombiji nemogu da se popenju.

I na kraju je pisalo. In memory of:

CentricWall
…
…

Tada je bio momenat kada sam poludeo i razmisljao kasnije 3 sata o tome sta se desilo.:mad:

Jedino sto mi se ne svidja u tvom review-u je u tome sto si stavio veliku
rezoluciju slika. Ostalo je sve ok.:slight_smile:

Video sam to ranije, ali je dobro sto si me podsetio.:slight_smile:

Nadam se da ce ovo biti igrano bar kao prvi deo.Sigurno cu skinuti i igrati preko neta,uostalom za to je pravljeno…:slight_smile:

Evo ga leaked L4D2 Trailer,izgleda ekstra :smiley:

Ne kontam te,postavio sam istu stvar,samo si ti stavio drugi link.Aj malo manje postuj molim te…

Deco,mirni! :smiley:

Nisi ni odgledao filmic i nesto pricas.:smiley:
Nije uopste isti filmic.
Da vidite klinca sta prica da crknes od smeha. Morao je nesto bez veze da napravi i to pod hitno i da stavi na youtube.:smiley:

Gledaj malo Thunder. Nemoj odjedanput da napadas ljude.:slight_smile:

Upravo skidam demo L4D preko steam-a posto sam ga preorderovao… can’t wait to c dvojkuuuuu !!!

u, bravo…cim se malo izigras, napisi prve utiske

Tsk,tsk,tsk,bez uvrede,ali nije to bas istina,jer su ga odlozili (demo) ,OPET.FFFFFFF- :mad:.

Valve,kao i uvek,delay-uje igre.Ali do ujutru ce izaci sigurno

Moguce da su ga odlozili ali provericu kad dodjem kuci.

Izasao je demo i na Live-u, 2 chapter-a jedne kampanje, mozda 20ak min igre. Dodato je dosta novih oruzja, melee oruzja su kul, posebno tiganj. CIni mi se da je na normal tezini sada malo teze nego u prvom delu. Jel probao jos neko? Hocete da odigramo nekad?

Skidam.A,za inace, naravno da mozemo da igramo,bice ovo zabavno za igru…

Ali TIGANJ. Ok dok smo ovde i AI reziser nam jos nije nabacao tonu zombija, how about some eggs and bacon…

i malo luka sa strane…:rolleyes::rolleyes::rolleyes: