Watch Dogs 2

Leakovi se nastavljaju :smiley:

Znači, WD2 izlazi 15.11. i dešava se u San Francisku.

Upravo ide live stream igre:

A ovo je boxart:

Još detalja:

Bolje izgleda onaj prvobitni napumpani gameplay za prvi dio nego ovo :smiley:

Lepo lepo bogme, ovo obecava i onda nema igara na ovoj generaciji, a igara kao u prici :smile:

Inace ja jos niti prvi deo nisam do kraja zavrsio, tacnije mislim da sam zadnjih 30 min. propustio, mozda se i varam.

Stigil friški assets iz Ubisofta pa da podelimo:

##Watch Dogs 2 Artwork





##Watch Dogs 2 Concept Art


##Watch Dogs 2 Screenshots




##Watch Dogs 2 Logo

“Artwork”

Ma ja sam se vec zagrejao za igru :smile: .

Ima da propustim ovo samo tako. Od ubisofta me trenutno samo novi Ghost Recon zanima.

Sto vise gledam ove ss-ove i trailer sve sam vise nalozen.Ne sumnjam da ce biti igra vrh

Vec vidim Collectirs edition uz koji dolazi ova messenger torba koju glavni lik nosi na ledjima.

Igrom slucaja vec imam jednu Watch Dogs torbu, mada se prodavala posebno u sklopu official merchandisea.

1 Like

Pitao sam se kad ćemo saznati za 5-8 edicija igre :smiley: Makar za sad nema ekskluzivnih misija. To najviše mrzim kad urade.

A i takve misije su uvek retardirane, debilne i sluze da bi se sisale ovce.

Sta ti je uticaj AC-a :smiley:

Assassin Dogs :smiley:
Ovaj parkour deluje extra, i bilo bi dobro da bude brži od onog iz AC-a, veliki potencijal ima ova igra. :slight_smile:

Da ne bude da nema AC-a ove godine. Sve su im igre na neki nacin povezane, iz aviona se vidi da ih radi jedan isti studio (tj ne jedan, vec grupa vise njih ali sa istim assetsima).

Ali dobro je sto su ovo implementirali u watch dogs, dinamicnija je nekako igra. Znam samo da ako uopste budem igrao WD2, prvo sto cu uraditi je da promijenim outfit glavnom liku. Sto rece neko na yt, previse je swaggy ovako i izgleda kao da je neki instagram zavisnik.

Torbica je ok, torbica ostaje.

Meni se dopada sta vidim u ovom nastavku, a gotivio sam i prvi deo.