Lazlow iz Rockstara potvrdio: GTA 5 dolazi na platforme nove generacije

Sudeći prema nedavno objavljenom intervjuu, Grand Theft Auto 5 DEFINITIVNO ne planira stati samo na PlayStation 3 i Xbox 360 konzolama. Tijekom SiriusXM podcasta, spomenuti zaposlenik Rockstara neizravno je potvrdio rad na “popularnijim” portovima, što znači PS4, Xbone i (vrlo vjerojatno) PC. S obzirom da će GTA 5 biti pamćen kao naslov koji je među ostalim i obilježio 2013., ovo su jako dobre vijesti. Za više detalja o “potvrdi” poslušajte prilog.

https://youtu.be/IMGEyxu2crg

Pre orderovacu odmah samo da izbace.
:rock:

U principu lepe vesti ali sto se mene tice i ne moraju da je izbacuju na next-gen platforme , mozda bi bilo bolje da ne cackaju nista i da GTA5 ostane simbolicno naslov koji je bio kruna trenutne generacije.

Recimo kao sto su izasli Metal Gear Solid 3 : Snake Eater , God of War 2 i GTA San Andreas za PS2 , iako su PS3/X360 vec uveliko bili najavljeni (mislim da je gow2 izasao posle lansiranja PS3) te igre nisu dosle na PS3 i ostale su kao kruna PS2.

Takodje mozda bi bilo bolje da izbace GTA5 za PS4/X1 , neku apgrejtovanu verziju kroz recimo nekoliko godina , ne odma.

Naravno da su dosle. Sony je izdao pozamasne kolekcije Remake-ova s Ps2. Ili ja ne znam sta sam igrao nedavno :smiley: Profit je u pitanju :wink:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Dobro to je skroz nesto drugo , te HD kolekcije , i pojavile su se tek nakon 4,5, 6 godina od lansiranja PS3 i to u sklopu kolekcije a ne odma kao zasebne igre nakon par meseci.

San Andreas nikad nije dosao. Evo sad se pojavio za mobilne platforme