L.A. Noire

[SIZE=6]L.A.Noire[/SIZE]

[SIZE=4] Posto je Rockstar najavio da ova igra izlazi ove godine red je da dobije svoju temu.A posto meni ova igra mirise na nesto sto ce da sabija,valja napisati nesto o njoj za one koji ne znaju.Naime radi se o open world igri koja se odvija u Los Andjelesu,1947,vi ste pandur/detektiv Cole Phelps koji treba da dovede grad u red.E sad vama na muku nece stajati samo lokalni krimosi,nego i ljudi iz vase branse,sefovi i ko zna ko jos.Meni ovo sve mirise na lepu pricu koja moze da uvuce a i sam setup igre mi je super.Ono sto je meni najsladje je sto se sam gameplay nece sastojati od suvog napucavanje nego ce biti zastpljeno i dosta istrazivanja,razgovora,donošenje raznih odluka,batinanja,bezanja,otprilike sve sto je potrebno jednoj “spijunskoj” igri.Meni licno ovo je najinteresantniji od svih rockstarovih naslova i jedva cekam da vidim sta su na kraju uradili.Igra nece koristiti “GTA” engine nego svoj posebno razvijan sto je cini jos zanimljivijom.Licno ocekujem,manji svet nego u GTA igrama ali sa brzim odvijanjem samog gameplay-a,vecim kvalitetom istog i dinamicnijom atmosferom.A za par meseci izlazi Mafia 2,igra slicnog kova…nista sladje za ljubitelje ovakvih igara.:slight_smile: [/SIZE]

Published by: Rockstar Games
Developed by: ** Team Bondi**
Genre: Misterija,istrazivanje
**Release Date: ** 2010
**Available On: ** Xbox 360,PS3

https://youtu.be/zcdMtUf8Dy4

Ja baš mislio postaviti temu posvećenu ovoj “mega” igri. Čuo sam za La Noire još pre godinu dana (ako ne i više) isto kao PekiSa mislim da će se raditi o jednoj veoma dobroj igri. U početku je bila zamišljena kao PS3 exkluziva a kasnije je R* izjavio da se igra razvija i za X360. Očekuje se u trećem kvartalu ove godine i vidim je kao pre-dobru igru. Obožavam sandbox !!!

Dojmi se kao dobra igra. Prica mi se dopada. Pa dobro… da je cekamo :slight_smile: Malo off topic… jel neko zna kad ce drugi deo Batman-a ?

jeste da ne volim da budem pandur :slight_smile: ,ali cini mi se da ce igra biti odlicna, ali i dalje najvece nade polazem u mafia 2… prvi deo jos uvek utice na mene koliko je bio dobar…

Ovo ce da bude super igra :). Rockstar se bas potrudio ove godine :).

Evo ga prvi ingame trailer :

Kakva igretina !
Baš je kul što igraš kao policajac, ali je glupo što je igra odložena za proleće 2011.

Sve to stvarno jako lepo izgleda samo da bude dodatnog sadrzaja pored glavne price.Bilo bi jako glupo da igru tako obogalje.Jedina je uteha to sto je radi Rockstar a s obzirom na RDR i GTA serijal verujem ni da ova igra nece biti daleko u najmanju ruku…

Hehm, ne bi da skrnavim, ali koliko se secam, ama bas u svakoj temi koja se pojavi o novoj igri ljudi napisu da ce da bude ekstra… iako ih mozda 10% bude ekstra…
Naravno ovaj komentar se ne odnosi konkretno na ovu igru, jer ce ona da bude ekstra… :slight_smile:

Nadam se da ce prica biti zanimljiva, po trejleru deluje da ce imati opasnu atmosferu.

@pyrodevil
bravo za avatar :wink:

Igra ce da bude bum, cuo sam za nju, ali sam se sada podrobnije informisao i cini mi se da je super. Jos jedan + sto nece Gta engine da fura, ima previse gta-like igara u poslednje vreme, doci ce do prezasicenja zanra, barem u mom slucaju :slight_smile:

ne znam nesto mi glavni lik ne deluje upecatljivo, zna Rockstar to i bolje…

tell me about it, ni mafiu nikako da doteram do kraja…

Ali ovo cu ipak ocekivati vise od svih sandbox igara, jer sudeci po pekisinom opisu, ako igra iziskuje od tebe i da malo istrazujes onda je to dasak svezeg vazduha u ovom zanru koji je postao zagusljiv, i otupljen samo da bi mali ameri koji nemaju ni dovoljno godina da sami kupe ovakve igre, pucali do milje volje (prvo u igri a posle u realnom zivotu)

Meni se cini da bas i nije bilo puno sandbox igara do sad tako da ni ova jos jedna nece odmoci…znate ne kazu dzabe od viska glava ne boli bolje da ih ima puno pa ih prelazimo polako nego da ih nema uopste!
@desolator5 hvala covek je kralj!

@ PyroDevil

Gta IV
Gta IV: Episodes From Liberty City
Saboteur
Mafia 2
Prototype
Crackdown 2
Red Dead Redemption

to ti je u rasponu u zadnjih godinu i po dana. nekad je bio GTA 3, Gta Vice City i cekao se San Andreas

Dobra vremena a? :slight_smile:

U pa ja sam od svih tih igara sa spiska samo Mafiu 2 odigrao.Pola od tih nisam ni probao.

A u onom traileru facijalna ekspresija izgleda sjajno.Nigde jos nisam video da izgleda ovako dobro.
Ranije sam negde procitao da ce sama gestikulacija lica biti sastavni deo gameplay,da cemo po tome moci da resavamo neke slucajeve ili da bar dobijamo hintove na osnovu neke mimike lica.:slight_smile:

Ima jos open world-a : Assassin Creed, Deadly premonition…

Jeste u pravu si al za svaku od tih igara ti ne treba vise od mesec dana za kompletiranje…Neke cak i nisu vredne igranja tako da opet uvek ostane praznog vremena…

pa cekaj ti oces da uzmes jednu igru i da je igras narednih godinu dana. ako oces takvu igru onda trk u najblizu prodavnicu kupi morrowind i igru neces zavrsiti ni narednih godinu dana.

Potpisujem, moja najbolja igra ikad. Inace cuo sam da ljudi kazu da je TES2 daggerfall jos duzi od morrowinda, a pride ima i jos besplatno da se skine sa elderscrolls sajta tako da :slight_smile: