KUPUJEM: XBOX360 igrice

Kupujem korištene xbox360 igrice
Nisam neki ljubitelj pucačine iz prvog lica stategije i bejzbol-hokej sportova.
Najviše me interesuju fudbal(fifa) košarka trke ali eto ko šta ima nek ponudi. Iz Crne Gore sam tako da znate radi slanja poštarine i sve to. Možete i privatnim porukama da ne trpamo oglas.
Hvala unaprijed.

A zasto ne vidis da prodas to i dodas koji euro pa pazari xbox one onaj prvi model? Za 40-50 jura razlike ima da se naigras na gamepass-u.

1 Like

Ovo kod mene u CG (jako nepopularan xbox rijetko ga ko kupuje,strogo poklon) ne može da se proda preko 60€ sa dva džoistika :slight_smile: samo džoistici vrijede 40€ :slight_smile:
Tako da neću ni da pokušavam da ga prodajem skorije,ima na ebay igrica za smiješne pare,nego da vidim ima li šta sa ovoga foruma da mi neko pošalje da se zanimam,ipak iz regiona brže stiže poštom nego iz britanije francuske njemačke…

Ne vrede dzojstici toliko. Toliko su polovni za novu generaciju

Hahahah ljudi kupilo pre 10 godina za 60 i sada bi da prodaju za 40€ kontroler… Živote lutalice… :smiley:

To su cijene za polovne džoistike na ebayu. Ne prodajem ništa Milane nego kupujem diskove :wink: a kako prije 10 kad je eto ova moja konzola proizvedena 2014?

Tako sto je to ista generacija konzole kona je izasla 2005. Samo malo drugacije izgleda i to je to

1 Like

eBay cene nisu merodavne, to ti je kao i Limundo ili kupujem prodajem, staviš cenu koju hoćeš pa ako nekoga zajebeš da kupi super ako ne drugi put malo manja cena… Ali generalno da, cena poslovnog 360 ili 3 je takva jer ljudi i dalje maštaju da su te konzole nove… Ali ako su tačne glasine i PS4 dobije hack, pašće cene drastično…