Kupovina Xbox 360

Pozz ljudi,nov sam na forumu,ne snalazim se najbolje bas,mozda i davim sa ovom temom,ali mi nisu jasne neke stvari… :smiley: E ovako,nameravam da uzmem neki xbox360,s obzirom da ce sad 2019.godina razumem ja da je matora konzola i to sve,ali vidim da podrzava dosta novijih igara koje ja ne mogu na kompu ni da pokrenem.S druge strane,nisam neki prezahtevan korisnik,pikao bih fudbal s ortacima,a ovako ubijao vreme sa svakojakim igrama.Uvek sam bio ljubitelj konzola,i najvise sam voleo vibraciju na dzojstiku kada igram fudbal,doduse to je bilo davno kada sam ima ps1 :smiley: .Zanimaju me par stvari…Prvo,sta koja konzola podrzava,kakvi su to cipovi u pitanju,vidim ima do 100eura da se bira.Ne bih voleo da uzmem nesto pa da se razocaram,dvoumio sam se izmedju ps3 i xbox-a,i po komentarima vidim da xbox vodi bitku :smiley: . Vidim pominju se neke Jasper,3.0 LT,ideju nemam sta je to i oko cega obratiti paznju.Evo nasao sam jedan oglas nemam pojma da li coveku trebaju pare ili sta je u pitanju.
Hvala vam unapred na strpljenju. :smiley:

https://www.kupujemprodajem.com/Konzole-i-igrice/Xbox/Xbox-360-FAT-HDMI-cipovana--68077824-oglas.htm

Ako već hoćeš 360 iz nekog čudnog razloga… Onda samo slim…

Mislite da se ne isplati kupovina 360,da kazemo u “ovom dobu”?

Ne…

http://www.xboxrepublika.com/shop/konzole-xbox/xbox360-rgh/

Okej,hvala svakako na brzom odgovoru,malo sam zbunjen jer u jednom postu nahvale je do neba a vec u drugom “ne vredi to nista”.Tako da ne znam ni sam,bas sam zato zatrazio pomoc ovde.

Ima na toj konzoli štošta da se odigra, pogotovo što ove, iz linka gore, dolaze sa punim hard diskom igara.
Ova koji si ti postavio je baš matora i ne bih savetovao kupovinu. Ipak biraj S model X360 konzole.
Sa druge strane, za slične novce može da se kupi i One konzola, pa plus ovi novi servisi (GamePass npr) i igranje izađe poprilično jeftino.

1 Like

losa revizija ploce(to sto si ti izabrao da kupis/) je u pitanju i ne bih ti preporucio da uzmes, Jasper od phat reviziji MFR DATE 2009/2010 ili eventualno falcona MFR avgust 2008 i obavezno zameniti termalne paste na falcon reviziji.

Mislio sam da se zajebavas ali ti si se debelo zagrejao za nesto(losa revizija xbox) sto bas ne garantujem da ces dugo uzivati u igrama.

Jasper je bukvalno neunistiva revizija XBOX 360 phat-debeli ubedljivo najpouzdanija,

Nisam se zagrajeo,na to sam naleteo,kazem,ne razumem se puno,meni su sve iste na prvi pogled,Nije mi bas najjasnije kako sta da trazim,ima ograsa more,kao sto vidite,a kad ste novi u tome to je jako tesko…

Imas na istom tom kp fat xbox one za 130-160e , tako da ne vidim razlog za 360 em je mator, em je razlika “bednih” 50e, a sa one konzolom ces se mnogo vise naigrat. Razmisli opet o tome, nikako se ne isplati, jos uz gamepass da ne pricam.

A tu je i hakovan PS4 :grin:

Pa ima ovde u shopu za 150€ sa garancijom od godinu dana, ipak mislim da je to najbolja kupovina.

Hvala vam ljudi,mnoge stvari su mi sada jasnije :+1:

Aha, sad vidim, da imas ovdje na shop, provereno je, ako si iz srb nema boljeg mjesta da kupis.

Po meni se isplati uzeti sada X360, ja sam skoro uzeo za smijesne pare Jaspera. Mirko mi odradio RGH, i ostavljam je za sebe. Imam sta da igram na njoj, ako uzmes sa RGH cipom, imas mogucnost da igras XBLA igre, veoma su zabavne.

Da, ali ti imas ps4 ili xbox one ili pc kontam, kao primarnu konzolu, kako god okrene ne isplati mu se.

Imam PS4 Slim, to da li mu se isplati ili ne mora sam da odluci. Ako nije imao pre X360 onda sigurno ima sta da igra. I to ako nadje povoljno konzolu, ako je preko 100e onda mu je bolje da skupi jos novca i da uzme Xbox One.