Kupovina wii konzole

Naleteo sam na wii konzolu mogu za 60e uzezi nalazi se u nekom ea postolju, dva dzojstika,onaj volan i jos neke sitne opreme,da li vredi i sta jos da pogledam kod njega?

Poslato sa Sony Expiria E4 koristeci tapatalk.

Ako je crna uzmi jer su one mlađe,mislim to je ta cijena

Sent from my Q10 using Tapatalk

Plati iKaranu da ti on pronađe konzolu :wink: 60€ nije loša cijena za Wii konzolu, plus sve generacije osim Wii mini se mogu modificirati za kopije igara. Također će to trebati usb hdd ili veći usb stick za igre, osim ako te zanimaju originali.
Još jedna stvar, što planiraš igrati? Mislio sam kupiti Wii, ali sam shvatio da bi igrao mjesec-dva i nakon toga bi skupljao prašinu, zato dobro razmisli treba li ti

Sent from my Blade III using Tapatalk

Odustao sam od kupovine ipak, prvo kupujem tv pa cu videti šta cu dalje…

Poslato sa Sony Expiria E4 koristeci tapatalk.

To joj je realna cena. Obavezno proveri da li je softmodovana. Takodje ako dzojstici nemaju motion plus dodatak ne mozes da igras neke igre kao sto je Zelda Skyward Sword.

Da li vredi… to mozes samo ti da kazes. Meni je godinama skupljao prasinu da bih se odjednom nakanio da igram Super Mario Galaxy. Onda sam shvatio da ipak vredi, jer te igre ne mozes nigde da igras ako ne racunamo emulator, a to nije to…

Realno - vredi samo zbog SMG 1 i 2, Donkey Konga, Zelde… sve ostalo ti je samo bonus.

Kontroleri su bili kao nekako manji nego one koje sam pre koristio tj kraći su bili, da li se softomodovanje moze kod kuce uraditi ili je malo slozeniji proces? I kakav je taj motion plus dodatak?

Poslato sa Sony Expiria E4 koristeci tapatalk.

odraditi softmod je veoma lako I ima tutorijala na netu jedino wii mini ne može.Motion plus nastavaknije loša stvar ali za99% igara je beskoristan.Po meni vrijedi odigrati galaxy-je,imaš smash bros dobro za više igrača,svidio mi se I metroid I sonic colors,donkey kong je fenomenalan itd jedna od boljih igara je no more heroes,svidjela mi se I the godfather blackhand edition ima neke dodatke u odnosu na druge verzije igre.Preporuka ti je da igraš sa eksternog hard diska.

Poslato sa BlackBerry Playbook-a

Motion plus samo malo povecava preciznost, ali neke igre nece da rade bez toga (npr, i ovaj poslednji Sport).

Za softmodovanje ne znam da ti kazem, ne bi trebalo da je previse komplikovano… ali ga nisam sam radio. Kao bilo koje drugo flesovanje. Ako si flesovao bilo sta (telefon, konzolu) trebalo bi da se snadjes.

Mozda su ovi tvoji imali motion plus dodatak ranije (silikonski ili kao dodatak). On cini da kontroler izgleda duzi. Ali ga neki imaju ugradjen.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5c/Wiimote-with-Motionplus-Attach.jpg → ovo ti sa dodatkom
http://www.xconsoles.com/product_images/b/530/wii_controller_white__53821_zoom.jpg → sa ugradjenim Motion Plusom
http://www.remoteforwii.com/images/products/5-set-b.jpg → silikonski dodatak
http://www.chinadigitalmall.com/177-thickbox/wii-remote-controller-with-built-in-motion-plus-and-nunchuck-controller-with-protective-silicon-case.jpg → obicna verzija, bez dodatka

Ovo uopste nije tako jeftino (14-15e) iako je prilicno ogranicene upotrebe na verovatno samo jednu igru koju ces igrati (Skyward Sword). Ostale igre nemaju podrsku, pa neces videti nikakvu razliku.

Imaj u vidu da ce ti trebati dodatno jos i neki malo veci USB fles ili ekterni hard. Sve sto treba da uradis jeste da skines sa piratebay-a neki .wbfs fajl to jest igru, i da je ubacis u wbfs folder u root-u hard diska ili flesa. Moze i ISO, ali mora da se konvertuje… mozda neki Loaderi podrzavaju i ISO, ovaj moj ne.

Inace… ako imas neki malo jaci komp (superbrzi Intelov procesor je must) mozes da igras samo sa kontrolerom koji ces povezati preko blutut dongla, ali ko sto rekoh, nije to to bas TO. Bolje ce izgledati igre, jasno, ali mislim da generalno ne pruza bas taj dozivljaj, i moras da se zezas sa podesavanjima da ti igra ne bi bila prespora ili prebrza. Ja sam digao ruke, i odlucio se da kupim lepo celu konzolu, pa nek ide zivot.

Baci pogled na neku listu najboljih Wii igara, da se malo nahajpujes. :smiley:

Videces da, u stvari, retko sta moze da ti za 60e pruzi toliko zabave. Samo Mario igre mozes da igras mesecima. Ako nisi “gadljiv” na low res grafiku (bolju nego na PS2, ipak) izgledace ti igre pristojno sa SCART ili komponentnim kablom, cak i na LCD televizoru, i mozes da odigras i poneku “ozbiljniju” igru kao sto je Xenoblade (ovo je must za JRPG ljubitelje).

Takodje, racunaj da ti dva dzojstika, ako imas nekog drugara li raspolozenu devojku dosta povecavaju upotrebljivost konzole, couch play moze da bude VEOMA zarazan sa ovim “mahalicama”.

Pa ovako ,imao je dosta onih silikonskih navlaki , mislim da je na jednoj bio taj dodatak ne secam se … nisam taj kupio ali me je dosta zainteresovala sad ova konzola , takodje vema sam se pokajao sto nisam uzeo psp 2004 ,2gb memorijska , punjac i jos jedna originalna igrica na poklon , hakovana je konzola i sve to za 5000 din …