Kupovina novih igara

Posto kupujem novi Xbox 360 i to ce mi biti prvi, zelim da kupim i neke igrice koje cu igrati neko vreme dok ne kupim neku drugu jer su igre bas skupe. Hteo sam da za pocetak kupim Gta IV. Gledao sam Game-S i Computerland-u ali nema. Da li neko moze da mi kaze da li uopste prodaju GTA IV za Xbox s obzirom da igra ima vec 2 godine. Kupio bih i Just Cause 2 ali kosta 7000 i to mi je mnogo za pcoetak. Takodje, nigde nema ni Red Dead Redemption za Xbox. Samo za SP3. Molim vas preporucite mi sajt gde mogu da nadjem sve igre. Hvala

Pa kao prvo, razmisljas li o fleshovanju konzole, da bi jelte mogao igrati pirate…
Drugo NIKAKO nemoj kod nas kupovati original igre. Zasto? Deru zeca…
Caleta pod ruku i u banku Intesu, uzmi internet karticu i narucuj igre sa ShopTo.Net: Video Games, Consoles, Accessories - Free Delivery in Uk - Orders before 5.30pm dispatched Same Day. Pogledaj cene pa ces se i sam uveriti. PoZz

hvala za informaciju. Interesuje me koliko u proseku treba vremena da stigne igrica, jer ne zelim da cekam 7 dana da igram. Imam 16 godina i kada krenem u skolu u septembru necu imati toliko vremena za igrice pa bih zeleo da iskoristim ovo vreme? Na sajtu pise da je isproruka 2.5 funte ili 4.8 za neku drugu. U cemu je razlika i da li je stvarno tolika cena? Kakva su misljenja drugih na ovom forumu o kupovini sa shopto.net-a. Cene su stvarno duplo ako ne i vise nize. Mislim da je super sajt

Ja ovo govorim sto sam cuo od drugih ljudi… Ali veruj mi svi imaju pozitivna iskustva… E sad sto se tice isporuke ceka se od 1do2 nedelje :frowning: ;)… Postar ti donosi na kucnu adresu igru, dali se neshto dodatno placa, ne znam, ali nije sigurno vise od 1000din, sto je i dalje odlicno s 'obzirom na cene ovde… Javice ti se josh neko sa vise iskustva…

Ja imam samo dobra iskustva sa shopto.net-om. Uzimao sam neke originale i svi su me dzabe izasli… Ja sam cekao svega 5dana za isporuku,elem,moze da se dogodi i da treba 14dana… Ali isplati se,oni stalno imaju neke akcije,pa ti ispadne i vise nego duplo jeftinije nego da ovde uzmes… Postarinu platis ono koliko pise na sajtu(cini mi se da sam ja platio 1.5e,ali nemoj da mi verujes,zaboravio sam…),osim toga na sajtu vise nista ne placas. Pre su bili neki slucajevi da na granici prave problem,pa ti carine,ali posto mnogo ljudi tako uzima,kontam da su i oni popustili malo…

malo pre sam rezervisao novu konzolu i igru Just Cause 2. Jeste da je igra 7000 ali posto ne planiram da kupim drugu dugo vremena, ova je super jer je otvoren svet. Sutra treba da uplatim na racun i stize konzola i igrica za 24 sata. Od sada cu kupovati verovatno sa shopto.net-a jer je dosta jeftinije. iznenadio sam se kada sam video da je stara konzola od 120GB skuplja od nove sa 250GB i ostalim novinama na Computerland. Mislim da nisam pogresio sto sam ovde kupio konzolu

@Nikola94

pitao te je alexcarina dali si razmiljao o flesovanju konzole? jel to koliko si dao za jednu igru, toliko bi dao za flesovanje konzole i za jos bar jedno 5 igra po zelji koje bi ti zelleo i da se izigras ne samo sada na ovom raspustu nego na i na zimskom… i verujem da bi ti jos ostalo para… :devil

edit: jos jedna stvar pogresio si sto si uopste uzimao od njih konzolu kada si mogo ovde da uzmes od pekise i dobio bi flesovanu konzolu i jos bi mogo da kupis brdo igra i verujem da bi jeftinije platio konzolu nego sti si je sada platio…

Ja mislim da Nikola ne zna da na xboxu mogu pirati, a kamoli za Pekisu/Prenexa sto se tice kupovine.

u to i ja verujem ali ima na pocetku ona reklama za prnexa samo treba obratiti paznju na taj deo foruma ali dobro sto se kaze posle je…nja nema kajanja…

znam ja za fleshovanje konzole ali nema veze.jeste ne bih placao igrice. Moram da vam kazem da sam ja odavno planirao da uzmem Xbox i kada sam pre oko 2 meseca zvao u Game-S oni mi rekli da ne dobijaju Xbox 360 Eltie 120GB od nove godine. tako da ja nisam znao sta da radim ali kad sam video da izlazi nova konzola odlucio sam da je kupim. Moj tata je bio za to da fleshujem konzolu jer bi on ustedeo novac. Ali posto jos uvek nema flesha za novu konzolu a ja necu da cekam odlucio sam da kupujem igre na svaka 1-2 meseca. Konzolu i igricu mi je tata platio sa racuna firme tako da nemam nikakvih problema. Takodje, necu imati problema u slucaju kvara konzole jer mogu da je odnesem u Computerland jer ima garanciju. Ako ste mislili da kupim polovnu fleshovanu konzolu od drugih clanova ovog foruma, to nikako. Moja porodica nikada nije kupovala nista polovno osim kola i to poslednji put pre 5 godina. Tako da je ovo jedina mogucnost za mene. Ova nova konzola ima 250GB hard disk sto meni i odgovara jer planiram da snimim neke serije i filmove tako da mogu da ih gledam. Hvala vam sto se trudite da mi pomognete oko svega. Kada mi bude stigla konzola javicu vam moje utiske.

Pa sto ne kazes da je u pitanju nova konzola :slight_smile: Mada kada dodje flash nemoj oklevati :wink: Naigraj se… PoZz

pa prvo pekisa ne prodaje polovne konzole nego nove flesovane sa garancijom… a veruj mi jedna igra ce ti dosadi cim je prvi put predjes ili posle dve tri nedelje konstantong igranja…

a sto se tice gledanja filmova i serija ja bih ti ipak preporucio da to neradis jer nije jos svrha da pusta to sto ti hoce jeste da moze ali bolje za tu namenu koristi komp a konzolu sto manje habaj sa takvim glupostim ali tvoja stvar sta cesda radis. a sto se tice same igre obavezno i uvek pre igranja neke igre instaliraj je na hard da bi manje habao laser i da bi imao duzi vek isti, jeste da posle instalacije igre na hd idalje treba disk da bude unutra ali ga nekoristi.

Serije i filmove. Meni je to licno smesno. Uzmes cinc kabl povezes sa kompom i gledas filmove. (valjda se zove cinc, ima na pijaci za male pare). Nisi morao zbog tog da kupujes konzolu.

Just Cause 2. Mnogo los izbor, pored velikih igara tipa Gears of War 2, Halo 3, MW2, Bad Company 2 koje mozes sa nama da igras.
U Beogradu uglavnom prodaju falcone, ali kod Pekise dobijas novog Jaspera za manje para.
Nisi se ti dobro raspitao. Preporucujem ti da prvo se raspitas o proizvodu koji kupujes, pre nego sto ga kupis. Tacnije bolje da se informises i da kupis polovnu konzolu, nego to da uradis sto si ti uradio.

Ja sam od Pekise uzeo dve konzole. Naravno potpuno su nove. :wink:

A u vezi ShopTo-a. Uglavnom dodje ako narucis u nedelju, dodje ti u petak. Raspust se zavrsava koliko ja znam za vise od mesec dana, pa i da cekas 15 dana, dosta ces se naigrati. :wink:

@ThE TuRTlE TiTaN

jbg on nije hteo koliko mi se cini stari model (da se tako izrazim) nego je bas nteo novi model, ali dobro njegov izbor… a sto se tice izbora igre podpuno se slazemo, mogo je mnogo bolju kupiti za te pare i nebi mu dosadila a garantujem da ce za dve nedelje da zazali sto je kupio bas tu igru…

a i ako tata placanja sa racuna firme, samo pici, boli te uvo za nas smrtnike :smiley:

Ma ti si FACA vi nista ne kupoujete polovno ^^ Koje qrcenje . I koje pomenuo kupovinu igara od clanova foruma ?:smiley:
Imas da uzmes flesovanu konzolu , novu , Garancija : 6 m , 1 god .

kao prvo nemoj da sae odmah zestih jer si doso pre 4-5 dana ili vec koliko na forum a mogo bi da odes jos brze nego sto si dosao, drugo da si malo procitao postove iznad znao bi da decko s’razlogom uzima original igru jer konzola koju je on kupio a to je ova nova slim nema jos mogucnost flesovanja i kako onda drugacije da igra igre osim da kupi original…

i ja bi se zajebavao da mi tata placa sa racuna i da imam para, a vidi se da je klinac kome jos cale ispunjava hirove ali da kupuje sam to jest da je sam zaradio te pare video bi dali bi kupovao novu slim konzolu i original, ne nego bi gledao da prodje sto jeftinije…

a trece decko nije bio upucen da ima ljudi na forumu koji to rade i da prodaju nove konzole a ne polovne kao sto je on prvo mislio a i da je znao dzaba ako oni u tom trenutku nisu imali slim konzole…

cetvrto, sto nebi kupovali novo bar znas da je novo da nije njakano, drdano ili vec sta a i ako crkne kojim slucajem uvek imas garanciju i znas kome da pomenes rodbinu… oces da kazes da smo mi svi budale sto kupujemo nove stvari a da si ti pametan sto kupujes polovne… ok ako tako mislis samo napred ali nemoj da se cudis kada ti se nekada desi da kupis polovnu stvar i ona posle dva dana crkne…

evo ja sam skoro pre 4 godine kada sam kupovao moju konzolu dao 44.000 hiljade dinara (tada sam dao tri moje plate) u beogradu dok je moj kolega kupio polovnu par dana posle mene i moja i dan danas radi a njegova je crkla posle nedelju dana, a lepo sam mu govorio da se takve stvari ne kupuju polovne a njegov odgovor je bio do sada sam sve kupovo polovno i jos se nisam zajebao a na to mu je moj odgovr bio za sve postoji prvi put…

Kao prvo, ja nisam neki klinac kome cale ispunjava hirove. Ovu konzolu sam potpuno zasluzeno dobio. Kod mene u porodici moze sve ali prvo skola a kako sam vredno radio cele godine i postigao odlican uspeh u prvom razredu gimnazije red je da i nesto dobijem. Posto sam ja od svojih roditelja za poklon jedino trazio MP4 player pre 4 godine, telefon pre 2 i sada konzolu, slozice te se da je to nista.
Kao drugo, nisam potcenjivao nikoga na ovom forumu. Nisam rekao da te nove konzole koje prodaju ne valjaju, nego sam rekao da zelim novu Slim konzolu sa garancijom. Nemam nista protiv clanova koji prodaju ali jednostavno ne zelim da tako kupim konzolu. Igrice cu takodje da kupujem nove jer mogu, imam para za to. Moji roditelji zaradjuju dovoljno tako da cu i to da iskoristim. Kada kazem ovo ne zelim da se HVALIM kao sto neki misle nego samo kazem realno stanje. Clan djolEEE da je neko posten i radan on bi ispostovao mene i tacka.

Molim nekog da zakljuca ovu temi i da zavrsimo! Hvala

Nikola94 moje izvinjenje sto sam te nazvao klincem ali za moje godine ti to i jesi, na to sam mislio ali ako cemo iskreno cale ti ispunjava hirove a sledece sto ces mu za par godina traziti je auto pa onda opet za par godina stan i to tako ide non stop u krug… ali kao sto rekoh u predhodmim postovima tvoja stvar staces da radis… srecno

[QUOTE=Nikola94;27969]Kao prvo, ja nisam neki klinac kome cale ispunjava hirove. Ovu konzolu sam potpuno zasluzeno dobio. Kod mene u porodici moze sve ali prvo skola a kako sam vredno radio cele godine i postigao odlican uspeh u prvom razredu gimnazije red je da i nesto dobijem. Posto sam ja od svojih roditelja za poklon jedino trazio MP4 player pre 4 godine, telefon pre 2 i sada konzolu, slozice te se da je to nista.
Kao drugo, nisam potcenjivao nikoga na ovom forumu. Nisam rekao da te nove konzole koje prodaju ne valjaju, nego sam rekao da zelim novu Slim konzolu sa garancijom. Nemam nista protiv clanova koji prodaju ali jednostavno ne zelim da tako kupim konzolu. igre cu takodje da kupujem nove jer mogu, imam para za to. Moji roditelji zaradjuju dovoljno tako da cu i to da iskoristim. Kada kazem ovo ne zelim da se HVALIM kao sto neki misle nego samo kazem realno stanje. Clan djolEEE da je neko posten i radan on bi ispostovao mene i tacka.
Izvinjavam se Nikola ,sinoc sam bio nesto nervozan (zbog pura nikako da predjem u 7 stage ) Jos jednom se izvinjavam . To je tvoja stvar kupi sta hoces ^ KAd vec cale placa .