Kupovina na KP-u

Pozz ljudi, hocu da kupim neki periferal, ali u bilo kojoj radnji u Srbiji kosta duplo vise nego tipa na amazonu. Na kupujemprodajem sam nasao prodavca koji ga prodaje za cenu koja je 10,15 evra skuplja od cene na amazonu i deluje mi kao dobra ponuda. Medjutim, ovo mi je prvi put da hocu da kupim na kupujemprodajem tako da sam bas skeptican u vezi ovoga. Kupac ima oko 1700 lajkova(ili sta su vec) i 0 dislajkova, takodje ima 69 strana koje su sve sa pozitivnim komentarima. Rekao mi je da je proizvod 100% nov i neotpakovan i da ima garanciju na 2 godine koja je iz Madjarske, tj. proizvod je kupljen u madjarskoj radnji i ako bi doslo do nekog kvara ili slicno, vratio bih proizvod njemu pa bi on poslao tamo. Izvinjavam se ako je previse detaljno ili nesto, ali prva mi je kupovina na kpu i stvarno necu da se zajebem. Hvala unapred na odgovorima :smiley:

Ne znam kakav odgovor sad ocekujes, sve si rekao :joy:

1 Like

Znaci mislis da bih trebao da uzmem?

Verujem da je sa 1700 pozitivnih ocena veoma ozbiljan , tako da nećeš imati problema sa kupovinom uredjaja.

1 Like

U pitanju je mis koji kosta u prodavnici kod nas 10000 din a na amazonu 50 dolara (oko 5000 din) i on mi ga prodaje za 56 evra (6700 din). Najvise me je strah da nesto misu ne bude falilo, neka falinka, da nije replika/polovan ili slicno. Mislim da sam previse paranoican ali opet :smiley:

Verovatno ste u pravu i verovatno cu da uzmem. Hvala svima :smiley:

Preko 200 stavki sam kupio za 3 godine na KP, od telefona do delova za motor i sl… Nikad ni jedan problem. Samo od prodavaca sa 50+ pozitivnih uzimam :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

1 Like

Ja sam xbox uzeo preko kp. Nov neotpakovan i veoma sam zadovoljan. Dobio sam i garanciju 2 god i imam mogucnost da je produzim. Tako da nemas se cega bojati.

1 Like

Nije mu falilo nista, 100% original?

Nista potpuno nov kao da sam ga uzeo iz tehnomanije. Takve stvari koje su skupe u recimo tehnomaniji jeste zbog pdv-a. Ali postoje prodavnice koje vrv nisu registrovane pa zbog toga pdv ne utice na njih.

1 Like

Aha okej. Hvala ti puno :smile:

1 Like

Ja svoj android box kupio na K.P. i dobio pisanu garanciju sa pecatom i racunom. Ispostavilo se da u pitanju firma i naravno u garanciji se kvario dva puta-oba puta priznata garancija bez pitanja!