Kupovina igara USA upomoć

Sinoć sam se preselio u Buenos Aires i kupovao preko konzole vizom po kursu 1 argentinski pezos 1 srpski dinar

Još jednom hvala na pomoći

1 Like

feliz navidad, brate… ali nesto ne valja taj kurs viza pezos??? trebalo bi da je skoro 1:3 sada.

@djomla43 ae da pazarimo nesto :joy:

Udri ime i ne pitaj za cenu :rofl:

Sta me briga, nije moja kartica. :joy:

1 Like

iz srb da, da.

milano, tacnije siziano iz razloga sto je oracle tamo stavio servere za italiju. a italija nam je bliža nego recimo nemačka gde većina ljudi stavi vpn pa manje laguje.

i da besplatno je ali moraš sam da održavaš taj VPS (da VPS ne VPN) inače će da te ugase

i da samo sačekam da istekne pa aktiviram novi kod na istom nalogu.

1 Like

Kakav je to neki totalno cloud, cost free gaming, osecam se kao da pripadam nekoj generaciji dinosaurusa :grin:

Hiperpop, xcloud i vps, a mi ovamo sa nekim kutijama hah.

Sta uopste znaci odrzavanje vps-a, moras da sama radis neki backup, primene nekih apdejta? to je klasican server u sustini tj neka virtuelna masina?

haha i ja sam malo stara fydfys 24 mi je xd

i usustini da, sam instaliras software za VPN i onda samo updejtujes sistem kada treba to je u sustini to. i totalno cloud je kada se nema para xd i ja bih jednu kutiju xD

1 Like

Pa zelim ti onda jednu lepu kutiju u sledecoj godini, makar series S za pocetak, uz neki hiperpop dzojped xD

image

daj xbox gamertag da se frendujemo… i dobrodosla na forum!

4 Likes

S puna kapa za pocetak!

DMacu gamertag in a sec ako ne zaboravim! trenutno sam u igri ovaj high on life je veoma dobar

1 Like

Haha dobar je bas, pisali smo na ovoj temi pa baci neki post ako hoces :thinking:

Dodam te onda… mmandras

1 Like

evo saljem sad DM! samo jedna napomena: ne joinam partije i voice chatove

1 Like

Nece da mi oprosti kada sam ga odbio ono jednom, pa to ti je :grin:

1 Like

znaš kako kažu — pamti pa vrati. zato te sad ogovara xD

1 Like

Jeste, samo me ogovaraju, ali ko mi kriv kad nisam hteo u party. :grin:

1 Like

Sto mene ne zovete u party? Znas da sam druzeljubljiv :joy: