Kuda za docek tj. gde ste bili?

Tema sa dvostrukim nazivom, neko ce da vidi jos danas neko tek sutra.

Sve pise u nazivu teme, pa da cujemo :slight_smile:

Ja sam sa drustvom kod mene kuci, do nekih 11, onda na trg da se proslavi nova godina pa po kavanama pa dokle izdrzimo.

Ovo je spremno da se zagrejemo do 11 :slight_smile:

Ja u tazbini u Vršcu, piem onako lagano celi dan sa tastom (njegovu kajsiju) a uveče idem sa dragom i njenim društvom u vinariju na tamburaše i neku živu svirku, biće valjda dobro, mada kako veče teče (opa, urimovo) ja ću do 22h biti prepelica! :smiley:

Sent from my D6603 using Tapatalk

Kod devojke u stan, pa posle cemo da se vratimo kod mene, da hasamo. Mozda odemo i do trga, zavisi kako nas ponese atmosfera. :wink:

Iznajmili smo neku malu salu nas 25 max, i tamo ce se druzimo i slavimo :smiley:

Kuci i cekam burazera da spicimo neku fucu i nba, dok nam zene kreste uz karaoke :smiley:

Dete leglo, zena i ja igrali Dragon Age jedno sat i po, izljubili se i otisli na spavanje oko 11. :slight_smile:

Isao sam negde. Samo da se ne bude sam. Besmisao praznovanja jos jedne godine blize smrti, stezanja kaisa i neizvesne buducnosti u crnoj rupi od drustva i drzave, rizikovanje teskih telesnih povreda na rekordnih -15… ni dve domace i litra vina nije bilo dovoljno da zaboravim sve uzase 2014 i one koji tek predstoje. Svestan sam da polako postajem Ebanajzer Skrudz i da kojim slucajem imam travnjak terao bih decu dvocevkom.

Ahaha au Padawane koji crnjak. Mada ne bi me cudilo da statistika pokaze kako oko nove godine poraste broj samoubistava. Definitivno sam vise puta na sopstvenoj kozi osetio koliko nova godina moze da bude jedan tuzan praznik.

EDIT: ali uvek su tu igre. :smiley:

Ja mrtav bolestan, juče preležao ceo dan, danas tek otvorio oči. Neki iz okoline tamburali neko ****** od muzike do pola jutra, budili me par puta.
A za novu godinu me boli patka, jedina glupost mi je što moram da zovem svu rodbinu da im čestitam novu godinu, inače će smrtno da se naljute.

Uf to i ja mrzim da radim al jbg mora se…

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Dude… You need to get laid :smiley: Očekivao bi da to kažeš za rođendan, a ne za novu godinu, mada, ti već duže vreme pokazuješ Grumpy Old Man Syndrome :smiley: Opusti se malo i uživaj dok možeš. :party:

Lako je tebi demone kada zivis u paklu od ove drzave, tebi ovo jos dodje ko raj :stuck_out_tongue: :smiley:

I take what I can get. Prosto I jednostavno. Uvek može biti bolje, ali i gore. Razmišljati o stvarima koje su van mog uticaja ne donosi nikakvu korist, samo štetu. Zato i ne mislim o njima i mnogo mi je lakše i lepše. :slight_smile:

Ja zena i “mala” isli do kolega koji takodjer imaju cerku(koja ide skupa sa mojom “malom” u razred), zene da nece piti, "dobro jos bolje…super:) " , bilo je jos dvoje nasih kolega, tamo se zezali, jeli, pili, tako do nekih 23h i onda otisli malo na trg…

Bili kod drugarice u njenoj vikendici nas 20-tak od 20h do 02 posle do grada pa opet nazad u gajbu ,i tek sam se sada vratio,bilo je dobro , medjutim tako sam se uj**** tacnije neverovatno me je brzo uhvatila vodka da nije bilo snega napolju na koji sam par puta izazio da se ohladim i dodjem sebi i meze ja stvarno ne znam kako bih izdrzao btw pijem je cesto ali jbg. :smiley:

Bio kod ortakinje, neka kucna varijanta, svako doneo po malo pica i hrane, bili i ljudi koje znam i ljudi koje ne znam. Naravno, devojka je bila sa mnom, ona vec poznaje moje drustvo od pre. Bilo lepo, mada me je muzika ubila u pojam, prosto je neverovatno da vidis visoko obrazovane ljude koji znaju svaki moguci hit sa Kopernikus televizije i pesme koje na YT imaju po 1000 pregleda, a oni ih pevaju od pocetka do kraja.

U prevodu stoka smo od naroda (kada je muzika u pitanju) , nažalost.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Meni uopste nije jasno zasto se lale zale na hladnocu, kada je napolju barem 20 stepeni :stuck_out_tongue: :smiley:

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti/523708/NJIMA-NIJE-HLADNO-Ove-Novosadjanke-ne-moze-da-zaustavi-ni-polarna-zima?ref=fb5

o posle smrzla se ***** i tako dalje, ne mogu da imaju decu i slicno, a lepo pricale babe nemojte deco na 'ladan beton ili da nosite dopicnjake na -20 :smiley:

Sve najbolje ljudi… :smiley:
Vukljao sam se po New Orleansu, nista posebno… Isto kao da sam bio tu ali makar nije bilo -20 vec oko +10