Konverzija u Game Pass Ultimate

Samo su jos to trebali da ubace :grin:

Kako se odjaviti nakon sto istekne? Da ne bi recimo produzavao za 15$?

Jedno noob pitanje - da li mogu da kupim bilo koji live gold? Nije li nesto vezano za regiju ili slicno?

Zavisi, ima global kodova a ima i region locked, ali i oni bi trebalo da se mogu redeemovati sa VPNom.

Najbolje ipak da kupuješ za svoj region ili global.

Da li bi preporučili ovu ponudu nekome koga igranje online ne interesira previše? Zasad sam uzeo 6 mjeseci gamepassa za nekih 4 dolara haha.

Pa nadjoh gold koji je za UK i USA. Konzola mi je namestena na USA i sam nalog mi je namešten kao da sam iz USA, nece mi trebati VPN?

Neće, naravno.

Ako mozes da nadjes bar dvaput godinje pass za 6$ onda se uopste ne isplati placati Gold po ovim paprenim cenama. Ali je pitanje gde si to uspeo i da li mozes uvek racunati na to da ce ih biti po toj ceni. Ne bi bas bilo prijatno da ti se igra nesto u gamepassu a moras da ispljunes 15$ za jedan mesec.

@padawan da li ovo znaci da kada napravim konverziju nema nazad na “samo game pass” ili samo “samo live gold”?

Možeš da sačekaš da ti istekne Ultimate pa da uzmeš Gold ili običan Pass. Možeš i da canceluješ Ultimate prije isteka ali to je već nerazuman potez.

Da, jasno. Iako sam primjetio da mi je za svaki od tri outlook racuna kojima sam se logirao u xbox nudilo prvi mjesec za dolar, sto bih u teoriji mogao raditi beskonacno. No ne vjerujem da su blesavi da to ne prate.

Ne bih voleo da zaboravim koliko imam ultimate pa da mi sami produže posle i skinu 15$ :slight_smile:
@Pobro44 neces moci beskonacno da kucas nove naloge u xbox

Pa otkazi odmah automatsku pretplatu.

Kako to mogu?

https://support.microsoft.com/en-us/help/4027815/microsoft-account-cancel-or-turn-off-recurring-billing-for-subscriptio

Ugasiš recurring billing.

Do kada traje ova akcija? Do ponoci veceras?

Neko je napisao do 13.
Jel vazi i danas zavrsio bih to vecheras???
Na cd-keys 12 meseci 50$ jel ima negde jeftinije???

Navodno do 22.06, iako sam prvobitno čuo da je do 13.06.

Cijene Golda su otišle u nebo ovih dana baš zbog ovog, teško da ćeš naći mnogo jeftinije.

Ja sam kupio na cd keys medjutim kada pritisnem use a code opet me vraca na istu stranicu nece da mi da da ukucam kod. Sta je problem?

Edit: uspeo preko uputstva sa cd-keys.

Novi sam u ovome, pa se prosto cudim koliko se brzo snadjem :slight_smile:

Dobro je ispalo na kraju. Dobar sam do 08/03/2020 odnosno do avgusta. Vredi iskoristiti.

Da li postoji mogucnost da se na vec iskoriscen ultimate doda Gold tj produzi.
Jedini nacin drugi nalog?