Konverzija u Game Pass Ultimate

Za mene nema igranja bilo cega dok ne prodje TOTS promocija u Fifi, ali steta bi bilo ne iskoristiti promo za neki duzi vremenski period.

MS je mogao da ponudi i Gold na akciji, umesto da nas prepuste na nemilost kriminalcima. :frowning:

Najludje od svega je sto razmisljam (tek sada) da uzmem X jer me smara debeli VHS One. To me i odbija od gamepassa malo, da igram inferiorne verzije svega.

1 Like

Probaj na konzoli, meni samo tako prolazi. Treba da se poklope IP adresa države u kojoj se nalaziš i država izdavanja kartice ili region paypala, pa pokušaj sa VPNom to nekako da uskladiš.

1 Like


Kod za Gold sa cdkeys-a a ultimate uzeo preko konzole.Nlb visa internet kartica

Ma da, prolazi na konzoli. Ja sam bio u Beču kad je počelo ovo ludilo pa nisam mogao uzeti preko konzole a nisam bio siguran hoće li akcija trajati dok se vratim.

Nazovem drugara iz Crne Gore sa kojim sam u shareu, dam mu podatke za svoj profil (US), visa karticu i paypal (region BiH) i neće da prođe nikako ni preko konzole. Onda se on dosjeti da proba svoj paypal (CG) i prođe iz prve.

Tako da sam 99% siguran da prolaze na konzoli sve kartice i računi koji se regionalno poklope sa IP mreže na kojoj se konzola nalazi.

@robotnjik nadam se da će ti ovo pomoći, ne odustaj! :slight_smile:

2 Likes

Šteta je ne iskoristiti ovakvu ponudu

Ha! Uspelo sa konzole :slight_smile:!
Dobar sam do marta 2020. Mislio sam avgust ali ok… Not bad :wink:

3 Likes


Ovo je super stvar :wink:

2 Likes

Ja ovu temu nisam ni video i uzeh za 1$ Game Pass Ultimate :frowning:

Praviti novi nalog ne vredi? Tj ta akcija je vezana za konzolu ili za profil?

Pa sigurno za nalog.

Pročitah da akcija vrijedi do 22.06. tako da imate još vremena.

1 Like

Znaci ipak mogu uzeti godinu dana Live i godinu dana Game Pass i onda opet uzeti ovaj GP Ultimate?
I da mi onda uradi konverziju GP Ultimate-a na dve godine?!

Mislim da ne.

Ne znace ti nista Live i Pass od godinu dana, potreban je samo Live. Fora je da sada uzmes sto vise meseci Live-a, idealno 2 godine ako mozes da nadjes za 70-80$, i za 1$ to pretvoris u ultimate.

Dakle, promocija pretvara za 1$ u ultimate pass onaj broj meseci koliko imas Live, koliko sam shvatio. To je samo prilikom prve konverzije, za svaku sledecu odnos nije 1:1, nego na primer, dobijas pola, ili trecinu nisam siguran. Zato je jako bitno da akumuliras sto vise Live pretplate i tek onda uzmes ultimate za 1$.

Neka me @Son_of_a_gun ispravi.

2 Likes

Tačno tako. Live Gold ti je dosta jeftiniji od Game Passa tako da njega naguraj koliko možeš prije konverzije, i konvertovaće mjesec za mjesec.

Najviše možeš konvertovati 36 mjeseci (ne 3 koda od 12 mjeseci, jer dobijaš i ovaj jedan mjesec GP Ultimate koji kupuješ za dolar, njega svi zaborave :D). Znači gledaj kad ti se saberu sadašnje pretplate Live Gold, Game Pass i mjesec Ultimatea koji kupuješ da budeš što bliži 36 mjeseci. Moj ultimate ističe u februaru 2022, mogao sam uzeti još jedan kod od tri mjeseca prije konverzije ali nije mi se dalo kupovati.

Nakon konverzije, ako dodaješ Live Gold automatski se pretvara u Ultimate ali sa odnosom 1:3, a običan Game Pas u odnosu 1:2.

2 Likes

Hvala momci na objasnjenju.

Dakle sledece mi je ciniti: napravim novi nalog, uzmem dve godine Live Golda (to mi je sasvim dovoljno) i nakon toga uzmem 1 mesec GP Ultimate i samo ce se konvertovati?

Cdkeys je i dalje najjeftiniji za Live?

Stvarno sam ostao u cudu kakvi svi naslovi dodju uz GP Ultimate :open_mouth:

Isti su, samo plus sto dobijas i za PC.

Ja sam prvi put uzeo sada GP, pa ni ne znam da li postoji neka razlika. Cini mi se da je u GPU ukljucen i EA access (ne znam da li obicni GP obuhvata to) :slight_smile:

Ima i EA access?! Jel si siguran?

Mozda sam ja nesto pobrkao, ali meni se tako cinilo… Mozda neko zna bolje?

Nema.