Kombinacija DASH-a koja vam je draza?

Ajde da vidimo koja kombinacija DASH-a vam je draza, imamo tri solucije, jedna je Freestyle Dash i svi bagovi koje isti nosi ili kombinacija pokretanja igara MS Dash + XexMenu ili MS DASH sa GOD (iso2god extract) opcijom (pakovanje igara u content folder gde ih direktno otvara MS DASH bez koriscenja bilo kakvih dodatnih programa, sve igre su u GAMES bazi)

Jasno je da je FSD zastupljen najvise, ali pocinjem da naginjem ka brzem koriscenju nego ka izgledu dash-a, u tom slucaju meni nesto pocinje mnogo vise da se svidja varijanta MS DASH + XexMenu iz razloga sto mogu da ubacujem igre gde hocu, ne mora da budu sve u GOD formatu, plus XexMenu ne zahteva nikakvo podesavanje kao FSD, jer odmah skenira igre… najvise me podseca na PS3 sistem, XMB + MultiMan… dok svi znamo da FSD zna da zatupi s vremena na vreme iako vizuelno izgleda najlepse, ali mu fale one najprostije stvari, video + audio playback, koji sasvim normalno rade iz MS DASH-a…

ajmo na glasanje, a mozete i da iznesete misljenje sta i kako, probajte prvo da koristite i jedno i drugo cisto da znate na cemu ste, jer znam sigurno da 99% koristi FSD iskljucivo…

ne mora da budu sve u GOD formatu

Pa ne moraju ni kod FSD-a.

video + audio playback, koji sasvim normalno rade iz MS DASH-a…

Ovo ne verujem da cu i jednom da iskoristim u zivotu.

ovo da ne mora se odnosilo na standardni MS DASH + GOD format, pa nemoj meni da pricas sta moze sta ne :smiley:

a ovo drugo kad tad zatreba heheheh

Pa ti si to rekao, ne ja. :slight_smile:

pesnik se mozda lose izrazio, bitno da sam rekao posle na sta se odnosi…

po meni bilo bi najbolje da je sve u MS dash-u i da se vide omoti igara, sve bih gruvao tako… ali ajd sad kad ne moze… no tvrdim da ce uskoro biti modovan i MS dash i da cemo dobiti CFW…

Ne znam, meni FSD savrseno funkcionise, da kucnem u drvo :), nema bagova, nekad nekad se desi nesto sitno, ali nista bitno. Izgleda fantasticno, pritiskom na Start skenira igre…

FSD all the way. Probao sam sve opcije i nekako mi je FSD najbolji. Cinjenica je da ume da zatupi sa vremena na vreme ali inace mi radi sve kako treba.

Ja od prvog dana koristim FSD jer mi je vizuelno lepsi a inace Xexmenu je sto kaze studiovpc bolji za neke stvari(nema bagova,brzi je,brze mi butuje konzola ako namestim da mi otvara u MS dash itd)…

a postoji i resenje u vidu metro skin-a pa se dobije efekat koriscenja default dash-a ali za malo :stuck_out_tongue: hehehe cisto da lice

Ja i koristim metro skin vec duze vreme ali nije to to,nekako kada se vratim u MS dash sve leti…a i zimi;)

iskreno najbolja kombinacija bi bila malo samo modifikovan MS DASH, ali to mu dodje vec CFW, a bice i toga, samo da moze tu direkt da vuce omote sa neta i milina da se igra…

iskreno malo mi nejasno kako sama igra nema omot u sebi, koliko se secam pre je imalo u sebi, znam da mi je uvek izlazio omot u NXE dash iako nisam isao online sa konzolom… evo ps3 ima omote u sebi ne vuce ih sa neta

Ima ona mala slika od DVD, a kada pustis da vidis instalaciju sa DVD bilo je nekada ali sada mislim da vude sa xbox live jer sa market place ima kao da kupis addonove, gledas trailere…

Sent from my iPhone using Tapatalk

nema vise te male slike, na to sam i mislio, ono kad instaliras igru i slicno je ok to ima, to je na samom disku, i coverart ima na disku ali su odlucili da vuku sada sve sa live-a tako da ako instaliras igru sa diska recimo, a offline si nema omota

Moj je profil je uvek na LIVE u poslednjih godinu dana, znam da je 2010. bilo nekih stvari i da je bilo malo drugacije i da su bile neke slike a da sada nema rj ne znam tacno kako je dash napredovao tako su i stvari u njemu menjali.
Ko ce ga znat.
Najbolja solucija je ISO2GOD i ms dash sve radi, preporucujem iso2god za igre koje imaju mnogo malih fajlova tipa remember me i resident poslednji dva puta sam raspakivao i nije mi dao da ide na interni hdd neki error ali sa ISO2God je sve to bilo kako treba. MS dash ima manju temp od FSD-a tj manje opterecuje hardware.
Ima tu jos dosta stvari koje su bolje po standardnom resenju a jedina mana bi bili coveri i title update nema a i malo teze za resiti.

TU ima samo mora manuelno, ali coveri zeznuto

To je tesko za resavanje, live fixeve nece da puste da skidaju covere a ljudi ce to iskoristiti :wink:

hmmmm ja mislim da moze tu nesto da se odradi sa coverima, to je onaj livestrong patch i onaj jos jedan, e sad livestrong pusta TU kada je false a onaj drugi pusta resto… samo sto mi se ne probava to sada :smiley:

Ja nisam probao a daj nadji jasper-a imas XVALT i mozes da je prekrstis u slucaju saplitanja :slight_smile:

Iz FSD dasha nisam izašao od kad sam napravio onaj tut. Sve ima u njemu sem nekih podešavanja koja moraju u M$ dashu. Otpakujem igru, ubacim, namestim covere da lepo izgleda, i igram. Za filmove, serije i muziku mi xbox nikako nije. Da u FSD stave samo opciju play i quit to bi bilo dovoljno za mene :smiley: