Koliko ste matori?

Moje misljenje je da su na ovom forumu uglavnom maloletnici. Pa me interesuje koliko ste matori?

Ja sam 88 godiste.

Dalje…

Ha, pa skoro je sve jasno po nekim gamertagovima. Stvar je u tome što mlađarija voli da priča i postuje ko luda, mi stariji gledamo, čitamo, neverujemo, klimamo glavom i ponekad udarimo “reply”.

33 godine. Ko Isus.

33 k’o Kyott Arno!

Nema tu misljenja, po jednom postu moze da se zakljuci koliko neko ima godina.

Ja ih imam 18.

Fixed, sada se slazem.

Haha, dobra tema. Cudo da se neko nije ranije setio. Mada, ako smo se culi na liveu, vec znamo otprilike ko je gde. Dubina glasa to dosta precizno odredjuje… :smiley:

Ja bogami 31, a nije daleko ni sledeci februar.

Otkako sam prevalio 30-tu, kao da me prosla “mladost”. Bre, to je skoro pola zivota odzivljeno! :eek: Onaj covek sto je napravio igru Passage, napravio ju je iz upravo tih razloga – osecaja smrtnosti i prolaznosti, posto je tih dana takodje napustio 20-te. Svakako sam primetio da godine prolaze sve brze. Zanimljivo je to.

Jos jedna stvar: zbog cega li je zazivela bedasta praksa da se kaze godiste umesto lepo broja godina? Otkud ja znam koliko godina ima neko ko mi kaze 82. godiste? Uvek moram da racunam u glavi… cemu to? :confused:

Napunio 21 pre neki dan.

Srecan rodjendan, mladi preduzetnice! :smiley:
Ja u tvojim godinama nisam znao gde mi dupe a gde glava.

Sad mozes legalno u americi da nabavis alkohol. :wink:

20 leta :smiley:

sta sam ja prvi klinja koji ce da postavi koliko je mator:D
e,pa ja cekam 16.rodj,koji ce veoma brzo i nekako ne mogu da docekam da napunim 18 da vozim:p a znam da kad budem imao 18 bice mi zao sto nemam ponovo 16:D

Hehe,hvala.:slight_smile:
Ja sam dupe pronasao jos glavu i u full-u sam.:smiley:

@prle
Zanimljivo sto svi toliko “zelite” da napunite 18 god. samo da bi vozili.A u stvari ne interesuje vas voznja nego to sto dobijate zadnje sediste koje mozete da odvezete bilo gde.:cool:

Prle,Prle namazan si i podrzavam te.:smiley:

idemo dalje,koliko ste matori …

Ma idi, nikad ne bih ponovo da imam 16 – grozno doba, biti tinejdzer uopste nije lako. Najbolje zivotno doba, u mom dosadasnjem iskustvu:

• detinjstvo do polaska u skolu, mozda jos i prva 2-3 razreda osnovne.

• 20 godina i navise, kad si vec malo zreliji i pametniji, resio si se osnovne i srednje, a zivot ti tek pocinje. Jos ako ubodes pravi faks (ko sto ja nisam - japanski, bacenih 7 godina, ugh!) ili zanimanje, puna kapa.

Ovo ne znaci da mi je trenutno lose, naprotiv. Ali ipak, jedno je imati 25, a drugo 31… :rolleyes:

pa meni i nije toliko,extra mi je drustvo,zezanje i to…Imam jedno drustvo za tekme,drugo za izlazak i trece za bleju na xbox-u tako da sam ja sto se toga tice veoma zadovoljan:D

Hvala,a sta znaci ovo?:smiley: pogotovu ovaj deo gde kazes da sam namazan?dzem,pasteta?sta je u pitanju?:confused::smiley: srpske metafore mi nikad nisu isle u glavu,mnogo komplikujemo…

Ja sam '96 godiste tj. 14 godina:D

Imam 18 godina, prle :p… Veruj mi bolje da nisam polozio, kad god nekome treba prevoz e Gojko ima kola… Pfff cobani…
@PekiSa

Pre neki dan napunio 26 and counting :smiley:

Pa ovde vise ima punoletnika…Lepo, lepo, drago mi je sto vidim da “stariji” ljudi igraju igre. Eh kada bi i moji ortaci tako mislili, i dalje se drze toga da su igre samo za klince, a kuci pikaju po ceo dan mutave kantere.

E ljudi dodje mi drug pre neki dan. Ima 23 godine i na pocetku je bio skroz protiv toga sto sam kupio box, a juce je igrao Mini Ninjas (ALO Mini Ninjas:eek:) tri sata bez prestanka, jedva sam ga odvojio od dzojped-a…:smiley:

I na kraju pre nego sto je otisao kuci kaze mi da sam ucinio dobar potez sto sam kupio box… :smiley: I danas me zove da pita jesam li kupio dvd-ove da narezem NBA2k da igramo 1on1… hehe, nemate pojma koliko mi je bilo drago sto me je neko podrzao u ovome, uglavnom dobijam kritike fora ti si klinac…uffff:mad:

Uskoro punim sestnaest :slight_smile: a inace moji ortaci igraju samo dosadni CS… A kad dodju kod mene ne mogu da se odvoje od boxa :slight_smile:

1. Glupo ogranicenje od 5 karaktera ;).

Imam 29 godina, ali to ne govori bas puno, pogotovu jer sam malo omasio to-se-radi-tad-i-tad smernice. Mislim da je zivot generalno najbolji kada se osamostalite od roditelja, pronadjete ljubav svog zivota, steknete finansijsku samostalnost i pravite ozbiljne korake na putu da ostvarite svoje snove. Ako bilo sta od ovoga nedostaje, mislim da zivot ne mora biti los, ali jeste na neki nacin nepotpun. Ali posto je ovo igracki forum, ne bih da davim sa teskom filozofijom, nego bih se fokusirao na tematiku koja nas na neki nacin spaja bez obzira na razlike u godinama, razlicita interesovanja, geografska podrucja, religioznu pripadnost (da, ima i toga - ja sam ponajvise tibetanski budista, ako bih morao da se deklarisem). Mogu reci da sam bar sto se tice igranja, u prilicnoj meri ispunio decacke snove, i to bas u poslednje 2 godine koliko imam xbox360! Kao prosecan klinac koji je odrastao u krizna vremena, bitan deo detinjstva i mladosti proveo sam intenzivno zudeci za igrackim sistemima koje nisam mogao da imam - prvo su to bile arkadne masine, pa amiga 500, pa rane kucne konzole, pa PC, pa najjaci PC, pa normalan internet za multiplay… Bilo je tu ipak dosta lepih momenata za pamcenje, ali i jos vise frustracija. Kao klinac sam igracki raj zamisljao sam UPRAVO ovako - pristup svim igrama cim se pojave, igrati maksimalno udobno sa maksimumom detalja. Jedino sto nedostaje je neograniceno vreme, ali srecom (ili nesrecom) i moji apetiti su se malo smanjili. Kao tresnja na vrhu slaga od torte, tu je xboxrepublika i vrlo simpatican komjuniti… :slight_smile:

Imam 13 godina i u genraciji 96 sam ovde sto posto najstariji.

Sacu 5 jaunara da napunim 14 god.

Najbolji je period kada je leto. :slight_smile: