Koliko sati dnevno igrate?

meni je maksimala 4 sata dnevno, plus to raspodelim na dve konzole, ps2 i xbox 360…kako stoji stvar kod vas, jel umete da preterate ?

preko dana i ne igram previse, ali recimo nocu znam da zasednem.

Ono u principu ne igram previse osim ako ne dodje neka igra koju dugo iscekujem kao sad sam Forza 3 recimo + se evo i poklopilo ovo lose vreme, kisa, vetar i to pa slabo i izlazim gde, tako da poslednjih dana igram dosta, mada u principu ono ne previse mozda sat 2 dnevno.

Pa sugurno ne onoliko koliko bi’ želeo…:rolleyes::rolleyes:, neka bude prosečno 2 sata dnevno!

Sada igram po ceo dan. Salim se ali dosta igram ponekad, a ponekad vrlo malo. Uglavnom Box.

Pa sve to zavisi, nekad nedelju dana ni ne upalim xbox… Stvarno se nekad ljudi zapitaju zasto sam ga i uzeo. :smiley:
Ali zato u ova dva dana nisam silazio sa njega, tj. sa Modern Warfare-a 2. Presao sam igru za 3 dana, a potom sa drugom u split screen-u prelazio Spec Ops.
Svemu u svemu prosek dnevno sat vremena…:slight_smile:

igram otprilike 3-4 sata dnevno,ali umem da opalim s drustvom ponekad i celu noc bez prestanka:D

Ako se radi o dnevnom proseku onda je to otprilike 1-2 sata :slight_smile:

Kada idemo u skolu tj. radnim danima od 2-3 sata
A vikendom oko 4-5 sati :D:D:D
Kad sam na raspustu,o tome da nepricamo :wink:

Pa zavisi… kad su kontrolni i to onda mpzda bude sat dva nedeljno a ako nema bas nista onda picim 3 sata dnevno dok moze…

O raspustu da ni ne pricamo… cudi me da xbox ne crkne preko raspusta :D:D

Evo.Generacija govori…:smiley:
Samo sto su njegove prve brojke za mene tacne samo u drugom polugodistu,a u prvom ove 2. :smiley:

24 h dnevno ! :cool:

A sad ozbiljno ako vadim neki prosek dodje mu na nekih sat i po.

Mozda oko sat vremena, u proseku, ima dana kada ni ne upalim xbox, kao npr juce. :frowning:

Haha, dobra tema. Kako to da se neko nije toga ranije setio?

U proseku ja oko 2 sata dnevno. Puno zavisi od toga koliko ima posla, kao i od tipa igre – npr, MW2 mi je dovoljno sat vremena da se zasitim, dok kod igara kao sto je Borderlands (ili bogami sad Dragon Age) udjem pod hipnozu, a sati se samo ljushte… 4 sata prodje a da ne osetis. :rolleyes:

Jos jedna stvar – primecujem da kad radim puno, uopste mi se ne igraju komplikovane stvari. Na kraju spadnem na “igrice” tipa Bookworm Adventures. A kad sam besposlen, vazi obratna situacija.

U proseku dnevno 2 sata, a od kada su me banovali mozda po 30min. Prekjuce sam ukljucio novi COD i krenuo sa igranjem SP ali posle 5min osecaj je bio “meh been there, done that gasi

Ja igrao oko 4 sata, ali sad kad sam bannovan 30 min. najvise.
Jednostavno sam posle banna izgubio zelju za igranjem.

Igram box kad god sam kuci i raspadam se :smiley:

I tako teram dok se skroz ne raspadnem, a onda ga lepo zapakujem u kutiju i sakrijem (da ga ni ne vidim) ili dam drugaru na mesec-dva :stuck_out_tongue:

Kako kada, igrao bih po ceo dan da mogu i da me ne zabole oci i vrat:D

previse :smiley:

Igram nekad 3 sata na dan. A nekad i po 3x4 sata na dan s pauzama.

kad idem u skolu 1-2 sata, ovako 2-3 sata