Koju next gen konzolu zelite da kupite

Svidja mi se kako razmisljas. :smiley:

S druge strane, early adopteri se najlakse opeku. Istina, Xbone je mnogo veca nepoznanica u ovom trenutku. PS4 barem igra na sigurno. U svakom pogledu.

Nego, vidim da par ljudi ovde pominje kupovinu WiiUā€¦ Ne bih da thread skrene s teme, ali neverovatno mi je da neko hoce da da pare Nintendu za onakvu abominaciju, i pored svih falinki ā€“ zastareo hardver u startu, los UI, los online, baterija od 3 sata na tabletu, niko ga ne kupuje, 3rd party podrska ravna nuliā€¦ Zar vam se stvarno toliko igra jos jedan Mario?

Kosta 230e. Bacene pare, mozda, ali ima tu zanimljivih stvari (Monster Hunter, Zelda rimejk, Pikminā€¦) koji uz mogucnost off tv igranja - sa ili bez autonomije kontrolera - cine dosta primamljiv deal za Nintendove fanove.

Medjutim, ja jednostavno nemam vremena za sve platforme. Moracu da fokusiram vreme i resurse, i tu Nintendo na zalost otpada. I Wii su mi bacene pare, nisam mogao da predjem preko grozne grafike.

Zato sto nije bas realna opcija nisam ga ni uvrstio u ovaj poll. Oni koji odaberu Wii U, bar na ovom forumu, spadaju u statisticku gresku.

Meni licno nije bitno, drzacu xbox360 do 2014-2015 i tada cu uzeti neku. Koja bude u tom trenutku jeftinija tu cu uzeti, igre koje volim da igram ih ima uvek na obe konzole tako da mislim da nema veze

Nisam ljubitelj fps naslova,a cini mi se da ce obe imati samo ovaj tip igara na launchu,sport i voznje takode neigram ,tako da necu uzimati nista dok se ne .izade Final Fantasy XV ā€¦Pretpostavljam da ce PS4 imati vise JRPG tako da cu uzeti najverovatnije njega,a videcu sta ce XBOX ONE da ponudi u tom zanru -morace stvarno da mi daju dobar razlog za kupovinuā€¦Na konto ovoga ide da cu recimo Wii U uzeti samo zbog Xenoblade :drunk:,isto to sam uradio i kada je izasao Xenoblade Chronicles,cak sam uzeo onu verziju igre sa crvenim klasik kontrolerom,grafika je stvarno ruzna kao sto je vec neko pre mene napisao,ali dzaba kada volim ovu fransizuā€¦

Pa niko nece koristiti Wii U za multiplatform igre pa grafika ne igra neku veliku ulogu. Ali zato Mario, Zelda i ostale ekskluzive su dovoljan razlog da se kupi. Uostalom, prodaja Wii U u evropi je skocila za 685% od izlaska Zelda The Wind Waker HD. A i cena je relativno niska, oko 250 evra sto ga cini jos primamljivijim.
Da Xbox One moze da se kupi bez kinect-a za 400 evra uzeo bih ga odmah, ovako, ps4 je moj prvi pik.

Nintendo Wii U sales up 685% as Zelda Wind Waker HD hits shelves - Gaming - Gadgets & Tech - The Independent

@Padawan
Trebao si jos jedan ponudjen odgovor da das.Ja bih glasao za to
ā€œOnu koja prva bude pustala piratske igreā€

Upravo to,wii sam kupio nakon ps2 i xbox-a igrao neko vrijeme pa prodao i uzeo x360 kada odigram igre koje me interesuju predjem na wiiu odigram meni 5-6 odličnih ekskluziva i onda prelaz na pravi next gen

ŠŸŠ¾ŃŠ»Š°Ń‚Š¾ сŠ° GT-B5330 now Free

@Padawan
Trebao si jos jedan ponudjen odgovor da das.Ja bih glasao za to
ā€œOnu koja prva bude pustala piratske igreā€

Ali nije tema polla koju ćete konzolu prvo da kupite posle xx godina pod uslovom da je razbiju, nego da vidimo koliko ima ranih adoptera.

Zato nema Wii U, zato nema PC, a ovi koji su glasali za ā€œobeā€ nadam se da su spremili 1000e, jer xbox posle 5 godina, opet, nije tema polla :slight_smile:

PS4. Mislio sam prvo da sacekam mozda godinu dana dok se ne pojave neki dobri naslovi, ali kad bolje razmislim cena se nece menjati sigurno dve-tri godine, tako da na kraju izadje sve jedno kad je uzimam. Verujem da cu uzeti cim izadje.
A launch igre ce verovatno biti Fifa 14 i Killzone Shadow Fall, za ostale igre nisam zainteresovan.

Doslo je do promene plana kod mene posto ce vecina ekipe sa live-a uzeti ps4 na startu nevidim razlog da se izdvajam , ako svi skacu u bunar idem i ja onda :slight_smile:

bunar it is :smiley:

:smiley: :smiley: Ja se izvinjavam. Izasao mi jutros kao nov post na prvom mestu i naravno da nisam gledao datim.
Evo brisem moj post.

Poll je i dalje otvoren, a čim neko glasa, tema skače na vrh tema sa novim postovima.

Ma jok, ne moraÅ”.

Meni je juce taj post bio nov, bilo je sta je bre ovo, stefi opet konzolu, pa video datumā€¦ :slight_smile:

Ah, ja ga odmah obrisao.
Ali evo ovako

Xbox naravno. Ja volim MS :smiley: MS je moj drug :smiley: