Kojima + Del Toro + Daryl Dixon (TWD) = Novi Silent Hill!

Da, dobro ste procitali !

Staviti Daryla kao glavnog protagonistu u kultni survival horror serijal, koja pobeda :slight_smile:

<iframe src=“http://widgets.ign.com/video/embed/content.html?url=http://www.ign.com/videos/2014/08/13/ign-plays-silent-hills-the-playable-teaser” width=“468” height=“263” scrolling=“no” frameborder=“0” allowfullscreen></iframe>

Omfg, PT je novi SH?! A tu jei Akira Yamaoka! Moram da probam cim se vratim s posla!

Cool sto je iz prvog lica kao jedan deo The Room, mislim da ima mnogo veci potencijal za stravu.

Wow… this is BIG.

Au, grafika! Sad mi trebaju pelene.

FOX engine, MGS5 videli smo mogucnosti i sve to lepo na silent hill fazonu. Samo da ne bude previse bolesna- iztripovana i dobicemo dobar naslov.

Sve sam to ja vec napisao i da to je ps4 exclusiva,pa sto je onda ovdje tema

Niko ti to nije osporio. Svaka cast. Ali treba zasebna tema pogotovo za ovakvu vrstu igre. Mogao si je sinoc napraviti, niko ti nije branio.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ma znam,nego kazem kako sam jako jako zadovoljan onim sto sam vidio.Igra je fenomenalna,a horror elementi vrhunski.Dali je itko od vas probao igru,ne preko youtube jer je srane tamo gledati:D

Moguce da ce biti ps4 ekskluziva ali nigde nije receno da ce ili nece biti. Idite na ign pa procitajte. Iskristalizovace se to za dan dva. Moja pretpostavka je da je vrlo moguce samim tim da je kojima umesan, i to da je ms “kupio” novu laru.

Lara Lara…

Pise u igri Sony Computer Entertainment to je dovoljan razlog,a upravo to sto na igri radi Hideo Kojima se smatra da je ps4 exclusive.Eh vala neka vam bude lara,ali ovo je sto ja zelim.Horrorac od kojega se i najhrabriji u****

To sto kojima radi na igri nekad je bilo 100% da je sony exc. Posle castlevanie metala petice vise ni to nije sveto.

E ovo je najjaca vest za mene, sada me ni jedna druga igra vise ni ne zanima… Osim mozda novog Doom-a. :slight_smile: Ovo se cekalo. Ja mislim da su pomenuli negde da je samo demo dostupan na Ps4, ali nisam siguran da li ce igra biti exc. Nesto kao early access… Ali moguce da ce biti exc i ako je tako, ja znam koju cu konzolu da uzmem jednog dana. :slight_smile:

Ljudi sada igram ziv sam se izcimao , znaci nisam se ovako presekao skoro ili ja imam meko srce ili neznam sta je rolf

Pa vidis da je Werta hteo da se usere.

Nije htio vec se usrao hahaha

Ne verujem ja da ce biti iz prvog lica, ovo je samo za teaser. Kao i svaki survival horror, i SH igra na kartu straha i logicno je da ce da ubace u prvom licu INTERAKTIVNI teaser jer povecava kod igraca psihicki trip da je to zapravo on. Iz naslova sam na prvu loptu ukapirao da ce zaista a bude Daryl Dixon, medjutim, posle procitanog teksta shvatam da su ustvari uzeli glumca koji ga tumaci da pozajmljuje lik i glas. Kao kad bi rekli za Beyond Two Souls i Ellen Page “Vidi, uzeli Juno za igricu”. :slight_smile: Mozda sam ispao naivan u prvom trenutku, ali nakon onog gameplaya sa kutijama i MGS, poverovao sam da je Konami odlepio i stavio DD za glavnog lika. :slight_smile:

Ovo ce biti GOTY!

S obzirom da si to zakljucio iz trailera od 10 sekundi, i ja ovo predlazem za POST GODINE!

:tap::tap::tap::tap::tap::tap::tap::tap::tap:

:lol:

Nece biti goty,ali ce biti odlicna sigurno.Jbte ove ps4 exclusive sto izlaze 2015 sami kandidati za goty

U ovakvoj izvedbi igra bi bila pun pogodak. Meni se doduše The Room nije preterano dopao ali ovo obecava.