Koji wallpaper trenutno koristite?

Aj da malo zazivimo ovaj deo foruma, upravo sam skinuo odlican wallpaper, pa htedoh da ga podelim sa vama. PoZz

1. post :smiley:

Omiljena igrica iz detinjstva,ali i sada :smiley:

E Alex carino isti desktop kao ja :smiley: Ajd evo postovacu jos jedan sto stalno koristim…

PS: Windows 7 FTW :smiley:

E covece odlican je, aj posalji mi original u punoj rezoluciji :smiley:

Hoho, poslato :smiley:

Ja posto se bavim slikom i fotografijom,drzim iskljucivo svoje slike na pozadini,a posto je w7 menja mi se 47slika na svakih 10min…:cool::wink:
p.s. ova FaTaL-ova slika je bas vrh…:cool:

E to je dobra ideja, namesticu da mi se menja svakih 10 minuta. Neke random slike iz igara. Windows 7 je najjaci, nema sta.

Haha, to je kao obicna slika od jokera samo photoshoppirana da oko jokera bude crno belo a on samo u boji za bolji efekaat :slight_smile:

Moj wallpaper je jedno od najlepsih mesta na svetu,i jedna od mojih cestih destinacija.Manastir Kaona iz mog fotoaparata…

Bump!

Sveze :slight_smile:

http://img253.yfrog.com/i/desktopd.png/

Mozes da mi das wallpaper?

Ja trenutno ovo:

(Klik na sliku za punu velicinu)

aj plz i meni posalji u orginalnoj rezoluciji svidza mi se
i ima li neko neke xbox 360 elite slike u 1680x1050 bilo bi extra

Evo da i ja postavim svoj wallpaper
Sta ces,zaludjen sam DBZ-om :smiley: :smiley: :smiley:

A da otvorite lepo teme za te crtane u XBR Zabavniku pa nastavite, a sav spam ovde lepo pobrisete jer je topic sad unisten? Ima li moderatora ovde, na sve strane debeli offtopici?

Ne mož’ postići…

sad ispada da sam ja postovao 2 posta zaredom :@ (a nisam onaj ko je pomerio postove je kriv da se zna)