Koji vam je omiljeni Assassin's Creed

A opet ima igara kojima mozes da se vratis kad god, cak iako imas u backlogu par odlicnih novih igara. Khm Uncharted,khm god of war,khm. U mom slucaju :slight_smile:

1 Like

AC 2
AC Brotherhood
AC Revelation
AC 1
AC 4
AC 3

Rogue nisam igrao, AC Unity i Syndicate sam poodavno kupio na sony-u, ali nikako da pocnem. Generalno bio sam fan prvog dela, 2 je razbila, ali trojka mi je totalno unistila citav serijal, tako da sam Black flag proleteo samo.

[quote=“milan4884, post:22, topic:11221, full:true”]

Rogue nisam igrao, AC Unity i Syndicate sam poodavno kupio na sony-u, ali nikako da pocnem. Generalno bio sam fan prvog dela, 2 je razbila, ali trojka mi je totalno unistila citav serijal, tako da sam Black flag proleteo samo.
[/quote]Nikad ne bi to rekao, gledajuci tvoj avatar :smiley: .

LOL pa negde je iz vremena dvojke.
Malo off topica, koliko sam se “bojao” prelaska na currert gen. i prelaska na originale, ispade glupost teska, ni ne znam koliko igara imam da ih nisam ni pipnuo, pa recimo sa ps plusa sigurno 70% nisam ni probao. Sa druge strane ne znam jesam li platio igru vise od 15-20 e, pa i njih kupujem, a nemam vremena da igram. Evo pre neki dan na PSStore-u uzeo Metro oba dela za 7€, pre ne znam mesec dana mozda Battlefield 4 i hardline cini mi se da su bili 5€.
Do duse ne igraju se veliki naslovi day one kao na old gen-u, ali boze moj…

Ovo kad jednom skomtas, neces se vise vratiti na pirateriju :slight_smile:

2 Likes