Koji model odabrati?

Dobri moji forumaši xboxrepublikaši - imam mogućnost mijenjati fat XBOX360 2008 godište za PS3 slijedeće modele:
CECH-2503B ili
CECHC04 System software 4.55
Šta uzeti jer je pitanje na koji mogu ubacivati samostalno igre???
Hvala unaprijed za pomoć starom korisniku XBOX.a

Taj slim 2503B moras da radis downgrade, racunaj da ces da ulozis jos nesto malo para pride, ali se isplati. Taj fat izbjegavaj u sirokom luku, to ako nije crklo do sada, moglo bi uskoro

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Da li je taj downgrade na slimu software ili hadrware tipa i koliko otprilike košta… Uzgred budi rečeno ovaj 2503B je znači tipa SLIM? Ima li kakav forum poput ovog čarobnog sa tutorijalima o svemu i svačemu - tek sam skontao xbox sad valja preći na nešto sasvim novo?!?
Hvala unaprijed!!!

Serija 200x je slim serija, kako cujem najkvalitetnija je. Sto se tice downgrade-a, on se radi hardverski ako je konzola izasla iz fabrike sa firmware-om 3.55 ili manjim. Ne znam tacno za ovaj model, ali trebalo bi da moze downgrade. Pogledaj oglase, znam da M007P sigurno radi downgrade, a za studiovpc ne znam, uglavno pogledaj u oglasima.
Sto se tice tutorijala, daj sebi vremena jedan dan i citaj sve o cfw i bice to jasnije. Imas doslovno mali milion sajtova sa tutorijalima, pocev od naseg foruma pa na dalje

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Radim ih i ja i taj model moze ali pod uslovom da mu je datecode do 1A pise odmah ispod cech-2503b

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Kojoi date code je slim ? Pise ispod konzole

Sent from my Sensation XL using Tapatalk