Koji HEADSET kupiti za Xbox one, 360, PS3 i 4?

Razmisljam da uzmem kao sto naslov kaze, neke slusalice koje cu moci sa manje ili vise modifikacija(za X1) da koristim na od PC-a i na svim konzolama… Hocu iskljucivo 7.1 za potpuni uzitak :smiley: Ja bi uzeo recimo Tritton 7.1, ali me sada zanima, kako ce izgledati chat na X1 kada ga budem uzeo? Da li postoji neki adapter koji cu moci da kupim i prikljucim ili cu morati da koristim slusalice i X1 chat slusalice? Ili uzeti Turtle Beach Ear Force XP510 Premium, skoro je bio na Amazonu za svega 99$…

Nisam siguran da sam te razumeo, trazis sluske koje ces moci da koristis na sve cetiri navedene opcije ?
Ja imam steelseries original adapter sa 3.5mm ulazima koji ide u kontroler ali samo za xbox 360, to ti mogu srediti jer sam konzolu prodao odavno a to mi stoji, ali za ove ostale konzole ces verovatno morati da nabavis posebno po adapter za svaku jer nije isti…
A sto se sluski tice, ja bih zaobisao i jedne i druge, “sennheiser” wtf :wink:

Koje bi ti uzeo? Daj neki predlog… Znam da na sve opcije je ista fora S/PDIF, ali koje slusalice uzeti :smiley:

Pogledaj malo npr. PC 363D, ozbiljna 7.1 prica.
Mada imaju jos dobrih modela u toj klasi :smiley:

Za PS4 je onaj novi Gold wireless headset sasvim lepo rešenje, ima 7.1 i košta oko 80€.

Da li bi on radio i na X360?

Na tritonu na PC ne radi mikrofon tj radi i samo prestane tako da za multiplayer odpadaju ako ne nadjes drajvere na kojima to radi kako treba.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot