Koji HDMI koristite? Uticaj na kvalitet slike?

Koristim neki znje HDMI kabal, ok slika je dobra, ali mislim da moze bolje, zanima me da li ste vi pucali vece pare za HDMI kabal i da li ste dobili neko poboljsanje? :smiley:

Samo pozlaćeni ili platinasti.

A od dijamanata ? Ili mogu i svarovski kristali. :joy:

Salu na stranu ja koristim onaj sto sam dobio uz ps4.

Znaci neki V 1.4 pozlaceni? Bi bio dobar?

Nema bolji.
Hahahaha! Ma isti k tebra. Bolje moze samo ako zameniÅ” tv.

ImaÅ” razne ali svi oni su tu negde, ako imaÅ” dobar TV ili monitor, nema tu razlike. Uzmi 2.0 pozlaćeni i miran si, a ako baÅ” hoćeÅ” da vas pare, imaÅ” one 100+$ HDMI kablove koji navodno imaju bolju slikuā€¦ Ali onaj od 5$ i onaj od 100+$ daju istu sliku na kraju. Bukvalno nigde nisam naÅ”ao da je neki HDMI neÅ”to tu poboljÅ”aoā€¦ Ovo će malo da ti pomogne:

Kablovi koji sprovode digitalni signal (HDMI, DVI, optickiā€¦) imaju uvek isti kvalitet slike bez obzira na kvalitet.

2 Likes

To je samo bilo kod skarta. Kupim ja ps2 u beosoftu,nekako mutno majku muā€¦
Kaze drugar ā€œPa kupi full skartā€.
Pazi bio obican gde ā€œfaliā€ pola iglica i ā€œfullā€!
Slika nebo i zemljaā€¦
@predator - e , koji ti kabl koristiÅ”?
O čemu mi piÅ”emo majko moja milaā€¦

1 Like

Đavla, ako ti nije dobar HDMI jedva rezolucija dođe do 1050p, najčeŔće se zadrži ispod 1000p. :stuck_out_tongue:

Na 4K je joÅ” veća razlika. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Ne brate,to je do xbox-a!
Hahahaha

Da ne otvaram novu temu imam jedno pitanje.
Kao sto sam vec govorio imam gtx 970 i kada igram igre nekako mi nije to previse smooth kao sto je vecini ljudi monitor koji koristim je samsung cf398. To 2 je povezano preko hdmi,igram na 1080p i nema veze koliko fps pa taman bilo 400fps na npr csgo djeluje mi kao da vidim 24 i manje nekako ne znam nije smooth,dakle moje pitanje bi bilo da li bi displayport to popravio.Znaci do fps nije,jedino moze monitor biti problem mada je placen 350e ne bi valjda trebaloā€¦

E probaj sa display port kablomā€¦

Jedino sto mi pada napamet je moguce to sto hdmi pretpostavljam neva veliki refresh rate.

Onaj naj obicniji sto se dobije uz Pro, za 4K HDR prikazā€¦Premium High Speed HDMI kablā€¦

E taj treba @Supersoldaten- uā€¦

1 Like