Koja sva takmicenja u igrama postoje u Srbiji?

Ja sam cuo za World Cyber Games (WCG) i World GameMaster Tournament (WGT)…

Jel postoje jos neka ili je ovo sve? (naravno interesuje me za Srbiju)

Imaš mnogo igraonica koje organizuju turnire, ali nisu to turniri kao što su kvalifikacije za WCG. U skorije vreme koliko se sećam na PS3-u je bio turnir u Mortal Kombat 9. :wink:

Wcg je ubedljivo najvece takmicenje sirom sveta i finalisti igara[koje su na listi,ukljucujuci i nas] idu u velikom finalu.destinacija se menja svake godine,prosle je cini mi se bio Japan,a pre njih SAD itd.

Inace ja sam ucestvovao u kvalfikacijama[cs] prodjosmo grupu i samlese nas ovi iz itsmorphintime-a

Sto je to dobro,ajde pokrenucu novu temu u vezi takmicenja i da se obavestavamo…

Za kvalifikacije za WCG ti treba dobra ekipa sa kojom stalno igraš (makar godinu dana) i trebaš da posvetiš mnogo vremena kako bi se pripremio. (Naravno ne treba ti za StarCraft II ekipa).
Naravno imaš mnogo njih koji se napale na celu priču pa dođu sa samo 100 sati igranih i razbiju ih 16 : 0 (barem u CS-u)

a ne,nebih igrao cs ili sc2 tipa grupne igre… Odabrao bih Tekken 6, NFS tj solo igre…

Samo te dve igre imaš na kvalifikacijama za WCG ovde. :wink:

Ovo jedino može da se nađe od igara na WCG-u, ali nažalost kao što sam rekao samo StarCraft II i CS 1.6 imaš ovde:

Tekken 6
**Counter-Strike 1.6**
Crossfire
World of Warcraft: Cataclysm
League of Legends
**StarCraft II: Wings of Liberty**
Warcraft III: The Frozen Throne
FIFA 2011

Edit: Imaš mnoge turnire po igraonicama i dele korektne nagrade pobednicima (nekad i novčano do 10 000 dinara)

Posto si otvorio novu temu,sve nove info. vezane za temu cemo pisati u novoj.:emoticon-0100-smile

**
Nova tema:**http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/3199-takmicenja-u-igrama-obavestenja-ucesca.html