Ko sve ima Kinect?

E, ovde pisite ko sve ima Kinect. Ovde mozete da pisete sve o Kinectu i raznim drugim stvarima vezane za njega.
[SIZE=3]Lista forumasa koji imaju Kinect:

1. nb97
  2. marko13
  3. stefan141
  4. Rakisa
  5. www
  6. PirkE
  7. umnjak
  8. Prle
  9. frostonja
  10. makitheking
  11. cigla
  12. Ack0BraTE
  13. marko.mj
  14. CweLe
  15. minicivan
  16. mastabasta
  17. suzy
  18. Djakza
  19. StexNS
  20. [/SIZE][SIZE=3]delfin2304
    …[/SIZE]

Imam ja jako dobra stvar isprobao sam vecinu igara imam jos nekoliko jedva cekam virtua tennis 4,koji nece skoro i jos para igrada koje takodje nece skoro izaci.

i ja se dodajem na listu! :wink:

Koje su vam omiljene igre? Meni Kinect Sports, Kinect Adventures Your Shape:Fitness Evolved i sada se spremam da kupim Dance Central koji je fenomenalan.
Evo liste igara: List of Kinect games - Wikipedia, the free encyclopedia
Interesuje me sta ocekujete od VT4? Ja sam mislio i navijao da Top Spin bude kompatibilan sa kinect-om, ali ni ovo nije lose :wink:

Prolece ove godine. Samo da ne bude da se loptica ne moze izbaciti u aut ili u mrezu. Inace pise “Better with Kinect Sensor”. Cudi me da igru ne izbacuju za PC.
SEGA :: GAMES :: Virtua Tennis? 4

ja nazhalost nisam mnogo toga puno probao s obzirom da imam slim…ali probao sam adventures i neke demo-e : dance central, shape envolved, joy ride i sports…ostali demoi mi nisu neshto tipa sonic, dance evolution…

Da se ubacim imam i ja kinect i nemogu da se zalim prezadovoljan sam sa njime :emoticon-0100-smile

Jel ste probali nesto od onih modova za PC? Ima dosta klipova na youtubu, deluje zanimljivo.

zar nisu ti modovi do sada mogli samo da ochitavaju parametre?

Na ovo sam mislio.

Koliko košta Kinect sada i jel ima da se kupi kod nas? A ti modovi za PC jel to samo software neki treba da se instalira u kompu i samo poveže za komp ili treba neko budženje?

Ima kod nas da se kupi,159e.

:nono: :eek:

jel ima neki tut za ovo?! ja bik’ probao! :DDDD

Mislim da nema, ali bolje se ne petljaj. Negde sam citao da Kinect oficialno izlazi za Windows.

Ajde ljudi da se trudimo da ovu temu zadrzimo sto preglednijom,ako vec ima potrebe za njenim postojanjem…
Kada se pravi spisak,samo se u prvi post dodaje novi ‘‘clan’’ odn. vlasnik.
I na kraju,samo bih voleo da koristimo temu http://www.xboxrepublika.com/kinect/1868-najbolja-kinect-igra.html za Personal Favorite.
Ova tema moze da se koristi za vesti o Kinectu: http://www.xboxrepublika.com/kinect/1833-xbox-360-kinect-vesti-i-informacije.html

Jer probao neko Dr. Kawashima’s B&B Execercises?

Ja nisam,ali me bas zanimaju neki utisci…
Cini mi se da ima potencijala,ali da nije bas najsrecnije realizovano…

Sto se tice kinecta na windowsu,pre nekih mesec dana raspisan je konkurs(ne od microsofta) od 3000 evra ko ispise drajver za kinect,taj konkurs je zavrsen uspeno ali za izlazak taj drivera se ne zna tacan datum,vrv ce za mesec ili vise dana

@ prle
Apsolutno se slazem. Mislim da je to vise napravljeno za neku malu decu do nekih 10 godina.

Ja imam kinect. Isprobao sam skoro sve igrice osim ovih sto su pre neki dan izasle. Jedva cekam da izadje Michael Jackson The Experience. Odakle skidate igrice za kinect, bas bi zeleo da skinem sports island freedom.