Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

Pre bi Sloba na Goli otok nego u Folciku🤣

1 Like

Pa mislim to je nacionalno vozilo, n e n a d j e b i v o :grin:

Nije on tipican Bosanac. :grin:

1 Like

Ovo kad se pojavi menjaj auto, kakav crni kliner :rofl::rofl:

To sam i uradio, ali prvo je kliner uradio svoje :grin:

1 Like

@MladenVR nema problem sa ciscenjem, on ima opelO, vremenom samo motor ostane, šasije nema i onda kiša skida sve :grin:

2 Likes

Shvati gde zivis. Svaka cast ako menjas kola kada se zamaste. Ali za 85% Srba to je samo najava neke popravke koja te ceka za barem jos 50000km :grin:

1 Like

Od masnih stvari, prihvatljivo mi je samo prase sa ražnja :grin:

1 Like

Ma izletilo mi povoljno,hoću malo taj luxury vajb da prođem.Nema ih puno u životu ovo su zadnji primjerci

1 Like

Pa to. Mislim da sam u Vranje za zivota video mozda 2-3 i to je to. A sve su naravno bile full oprema.

1 Like
2 Likes

Ostaje pravi auto… ne ovi “evroviziski” :grin:

2 Likes

To brate… kao fan F1, muka mi kad vidim gde ide formula. Od V12 do V6 zbog ZABRINUTOSTI za zivotnu sredinu… a dok njihov ceo karavan stigne sa jednog na drugi kraj sveta, zagade okruzenje vise nego svi ti V12 motori.

2 Likes

Ma mrzim preseravanje…
to je ono “kurva o postenju, zastavnik o unapredjenju,vojnik o skracenju”

1 Like

Balkanski san od 60k eura

1 Like

Ne objavljuj ovakve stvari, vidiš da naš @ph1beropt hoće da uzme ovako nešto. Ono što je @SlobeX hteo da kaže je da su ploče od nerđajućeg lima(?) otpale ali nisu zarđale. :pinched_fingers::ok_hand::joy:

2 Likes

Nemam para za Cybertruck moram da kupim svaki VR headset… Moze besplatna tetovaza ciko?

1 Like

Poseban krug pakla za sve koji kupe Cybertruck. Šta je u glavama tih ljudi, to je za posebnu analizu lekara specijalista :joy:

To je za ove sa “evrovizije” :grin:
Mislim da moze da se koristi pojam “sa evrovizije”
Koji realno opisuje sve ono sto je lose trenutno u svetu… najgluplje, najbolesnije sve lose…
a opet ne pisemo lose :wink:

3 Likes