Kir Janja (Tvrdica)

Pozz ljudi imam za lektiru da procitam ovo delo al svaki primer koji sam nasao na netu je napisan cini mi se slovenskim ili nekim srpskoslovenskim jezikom… Da li neko moze da mi ukratko preprica delo ili da mi da link na srpskom jeziku preko pm-a?

Gde da ti neko prepriča knjigu od 50 strana ? Poslao sam ti link na PM i to prvo što mi je izašlo kad sam ukucao na guglu.

Poslao sam ti i ja jos jedan link. I ovo ti definitivno nije forum za takve stvari. Imas maturski.com, malo bolje potrazi na net-u, skoro sve mozes naci. :wink:

Ma lako je meni da procitam knjigu al ovo kad sam krenuo da citam zabole me glava jbt pola razumem pola se mucim

Ovo prvo nije forum za takve stvari, imaš ostale sajtove i foruma za to, ili idi u neku biblioteku pa traži ili malo sam čačkaj net.

ma znam al ipak je ova sekcija za knjige filmove itd :slight_smile:

Ako se ne varam to je Jovan Sterija Popovic napisao, imas na tone o tome i stvarno je smesna knjiga.

Ja inace volim da citam ali ovo nisam mogao da desifrujem :smiley:

Haha covece da ti volis da citas znao bi gde ti se nalazi biblioteka.:slight_smile:
Knjigu sam procitao jer su mi trebala sva dela kad sam se upisivao na fakultet i zanimljiva je, ali ne znam sta ti je u njoj bilo tako tesko da “desifrujes”. A i ajde da ne ides u biblioteku al da nema na netu, pazi da ti i ne poverujem.:slight_smile:
Pola na vikipediji samo sigurno imas da ne pominjem jos.

U skolskoj biblioteci su svi pokupili,ja sam nasao neka izdanja na netu koja su ista i koje ne razumem,zato sam pitao dal ima neka verzija na srpskom a ne na ovom srpskoslovenskom

A sta je sa gradskom bibliotekom? Kad smo je imali za lektiru sve sam razumeo da citam. E sta ces ti raditi kada ti dodje neki psiholoski roman koji baca u depresiju citanjem…

pa na forumu je odavno svastara tako da ova tema je nista za ostalo…

lol

:smiley:

Hahaha, ja ne verujem da se jos uvek prodaje ova fora “Nema je u biblioteci”. Pa to ni kod profesora nece da upali, mislis da ce na forumu paliti? :smiley: Jos “ja volim knjige, ja citam knjige, al eto bas ovu ne mogu”. Ahahaha…
Neko je reko ana.rs? :smiley:

mozda ni nema kada se sutra radi knjiga na casu a danas popodne bio u biblioteci da je trazi :slight_smile: