Killzone 2

Jedna od najbitnijih sonyevih exluziva uskoro dolazi na trziste.Demo je vec izasao pa ako je neko probao nek baci koji utisak.Kazu da graficki spada u sam vrh ponude bez obzira na platformu a i pokupila je odlicne ocene na review-ima.

PUBLISHER: Sony Computer Entertainment America
DEVELOPER: Guerrilla
GENRE(S): First-Person Shooter
PLAYERS: 32
ESRB RATING: M (Mature)
RELEASE DATE: February 27, 2009

Igrao sam demo, uskoro bi trbalo da dobijem i final review kopiju. Graficki jeste vrh ali nije bas sve tako bajno, fizika i svetlo su ekstra odradjeni ali ima i prosecnih tekstura i delova tako da je ipak hype ucinio svoje. Mora se ipak videti uzivo…

Review kopiju? Radiš za neki press ili… ?

Veze sa Benchmarka… :slight_smile:

ah, ima smisla :slight_smile:

Igrao sam ovo u Gamesu i jako mi se svidela igra.
Igrao sam prvi deo na PS2…nije mi se bas mnogo svideo jer je imao problema. Ali bio je prilicno dobar za to vreme i za PS2 system.
Ako ikada budem kupovao PS3, to ce biti zbog Killzone 2 i MGS4…Osim ako jos neka dobra igra ne izadje.

Ma za te igre moz misliti… God Of War 3 :eek::eek::eek:…

Ako nekada budem kupovao PS3(a to se nikada nece desiti) prvo bih uzeo Gran Turismo, dobra je Forza, ali GT objasnjava…:smiley:
Kill Zone je vrh serijal, igrao sam malo kod ortaka i bas mi se svideo, ali to je samo jos jedna od pucacina sa pokretne trake, ima takvih jos…:smiley:

Killzone 1 (aka Halo killer :rolleyes:) je prosečan fps a za dvojku se može reći da je nešto više, tako da o serijalu i nemožemo pričati a posebno da je vrh.

(haha Halo killer…otkad to nisam cuo, toliko pokusaja i sve promasaji)
Malo pre sam igrao malo killzone na PS2…I setio sam se zasto mi se nije mnogo svidela igra. Grafika…Nije da bas volim da ocenjujem igre po grafikama ali ovo je bio uzas. Nivoji su ponekad nestajali, likovi kad im se udaljis nestanu im face (:open_mouth: da znam…cudno zvuci ai je istinito), a nekad se dogodi da se level ne pojavi nakon checkpointa (jos jedan problem su checkpointi…nema ih dovoljno)…Ima jos toga ali da ne ubijem igru bas mnogo, nisam bas siguran da su je trebali nazvati Halo killer…Sumnjam da Killzone 2 ima i jedan od ovih problema, ali ocito je da je Killzone serija pocela grozno…Gde je Halo poceo super.

Da, sećam se tog K1 perioda, čak sam u jednom časopisu čitao hvalospeve o igri a onda sam probao. Strašno, osrednji fps. Bolje da su batalili killzone i dali novo ime. Ovako, većini ljudi je ostao gorak ukus od prvog dela.