Kena Bridge of Spirits - Reveal

Istina. Igrao sam samo prvi deo :smiley:.

PS igre mahom igram kada sam na godišnjem u Srbiji, pa sa drugarima organizujemo ponedeljkom gaming night. Tako sam igrao Uncharted 4, Uncharted LL i TloU od obaveznog štiva. Ali zbog pandemije već dve godine nemam tu priliku a sa njima je super zabavno održavati tu tradiciju. Doduše gledao sam njihov strim kada su prelazili Tlou2, i jedino bih moj prelazak igre bio sa njima.

1 Like

Vrlo rado, samo nemam vremena ni za ovu jednu lol.

Pa da ne sedis u overwatch menu nedeljno 25h imao bi vremena :joy:

3 Likes

Zato sto bi posle morao da pravi ovakvu majicu! :joy:

3 Likes

haha, verovatno, ali kad nadjem pola sata vremena, to mi je taman da upalim, odigram partiju dve i to je to. Da se upuštam u single player igru, ne isplati se, dok pohvatam gde sam šta sam, već gasim.

1 Like

Iako su svi opterecenim odnosom ulozeno-dobijeno, cenim sto postoje ovakve igre koje su obzirne prema nedostatku vremena u doba opste hiperprodukcije sadrzaja na svim mogucim medijima. Uz sve ostale stvari u zivotu koje se bore za nasu paznju, obaveze, kapitalisticke pijavice od poslova koji izvlace poslednju trunku energije i volje za zivotom, dragih ljudi koje smo zapostavili, poslednje sto nam treba je jos jedna open world igra od 100h repetativnih questova gde 90h prolazi u putovanju izmedju dve tacke na mapi. Zatvorenost dobro osmisljenog i kreativnog sveta koji je gusto napakovan detaljima deluje mi privlacnije nego beskonacna prostranstava sa copy paste drvecem, kamenjem i oblacima. Mislim da sam tu epifaniju doziveo sa No Man’s Sky koji je ispostavice se, proceduralan pakao od sveta jer sa matematickom ravnodusnoscu spaja gradivne elemente u istinski beskonacan broj kombinacija.

3 Likes
1 Like

[Kena Bridge of Spirits-CODEX] nije im dugo trebalo :smiley:

1 Like

Ja skinuo narodnjak na PC-u :grin: Morao sam da spustim podesavanja na low/medium da bi dobio 60 fps-a. Ipak je to rx 570 karta, uz 8gb rama. Igra je med :heart_eyes:

Hm, ne znam, uvek je komplikovano komentarisati ovakve stvari, ali piratizovati igru koja kosta 40$, a pritom je izgleda medju boljima ove godine malo bezveze. Posle cemo da budemo surpreisedpikachu.jpeg kada ne bude bilo drugog dela zbog komercijalnog neuspeha igre. Nije ovo nista direktno protiv vas, ali pitam se samo koliko njih je isto odradilo ako je vec prvi dan krekovana igra.

1 Like

Nismo navikli da placamo igre, filmove, muziku…zato nas i nema ni na jednom shopu. :rofl:

2 Likes

40$ je 2 dana posla za prosečnog radnika u Srbiji, nije to kao u Nemačkoj. Ne podržavam pirateriju, ali ne zaboravimo da smo svi na njoj “odrasli”.

Takodje, od cega bi @Collector onda kupovao one figurice ako bi sve pare od bureka trosio na igre. :smiley:

3 Likes

jbt svaki put kad jedem burek setim se njega :joy: dodje mi da naucim zanat :joy:

2 Likes

Hahah. Kupis mi Horizon collectors edition i dogovorili smo se. :rofl:

1 Like

Jeftino. Moze :rofl:

Samo da ti kazem, sold out je. Tako da pravac Ebay. :rofl:

1 Like

Bitno je da burek nije sould out, za ostalo cemo lako. :smiley:

2 Likes

Prva igra koju sam pazario na ps5 nakon Demons Souls pa javljam utiske kad budem stigao. Kad zavrsim Lost in Random i Psychonauts 2 :smiling_face_with_three_hearts:

Pa za prosecnog radnika tesko, pre bi se reklo jedno 3 ili 4 dana posla (a ono negde po unutrasnjosti i malim mestima cak i vise).

Mada pazi cak ni stranci ne daju bas tako lako po 50,60 evra za igru i njima je to mnogo, a mislim da dati 40 evra za igru koju cu da zavrsim za 10-12 sati (odnosno u par sedenja/lezanja ispred ekrana) je stvarno mnogo i nerealno, kao i ne znam davati po 60,70 evra za neku igru, po meni koliko god neka igra mi se svidela i uzivao igrajuci je jednostavno ne postoji ta igra koja vredi 70 evra (ukoliko mozda uz nju ne daju neku figuru, mozda neku majicu ili neke tako suvenircice).

1 Like