Kako znati koji je fles na xbox-u

juce sam kupio xbox, polovan star tacno godinu dana, xbox sam kupio od ortaka, koji je konzolu ukljucio 10-ak puta… konzolu je valjda kupio kod Pekise, pa me zanima da li mozete da mi kazete koji je fles bio aktuelan prosle godine u ovo vreme… on mi je dao neke igrice (fable 2, ac 2, bajoneta, castlevania) koje igrice mogu da igram sa tim flesom, planiram da ga u februaru, martu flesujem sa ovim novim… iiii ako neko moze da me uputi gde da skidam igrice, kako da konvertujem i sve ostalo da igram sa flesa (16gb) cuo sam da imaju neki regioni… jer trenutno igram sa cd-a pa mi se ne svidja sto mi se trosi laser… :happy

E druze ovako za skidanje igara imas sajt iLoad.to Downloadseite - Kino Streams, Downloads, Rapidshare « iLoad.to tamo potrazis igru, skine programcic jdownloader i instaliras ga, nije nista komplikovano, onda kada si nasao igru moras da vidis da je pal verzija ili free region posto pretpostavljam d ti je konzola PAL verzije, onda imas da biras download koji ces, moja preporuka ti je "files.mail.ru je tu imas samo 10sek. cekanja, ako imas veci download 1Mbs+ onda stavi u jdownloader-u 4istovremena download-a i tako zabava skidanja pocinje, naravno mozes koristiti i torrent [url=http://btjunkie.org]btjunkie - the largest bittorrent search engine ili [url=http://thepiratebay.org]Download music, movies, games, software! The Pirate Bay - The world’s most resilient BitTorrent site, Za flesh moras se da vidis sa starijim korisnicima foruma, oni u ti vise upuceni u to. Nadam se da sam ti bar nesto pomogao?? ;;;

Ja mislim da imas lt(lite touch) fles neka me neko ispravi ako gresim.

koji fles imas, to moze da ti kaze samo onaj koji ce ti flashovati drajv, zato sto moras da otvoris konzolu, spojis drajv na komp pa pomocu JF programa izvadis dvd kljuc pa ces tek onda videti koji je flash. ali moze se nagadjati otprilike koji je flash. ako npr koristis aktivacioni disk, onda je moguce da imas 1.51, 1.6, 1.61. ako ti rade sve igre sem one ozloglasene tri nove onda imas LT1.1 ili neki praistorijski koji uopste nema zastitu.

@zirokul hvala puno… :slight_smile:
@Akiris rekao mi je jedan covek koji je video tu konzolu kad je stigla, i koji je rezao ogra za tog mog ortaka da je fles 1.61. pa me zanima sta mogu da igram sa njim? :slight_smile: p.s. gde mogu da flesujem konzolu sa ovim novim lt1.1, i koliko kosta? za sad ne bih sam da cackam tu…

sa tim flashom mozes da igras sve igre sem Assasin’s Creed: Brotherhood, Need For Speed: Hot Pursuit i Fable 3. To je za sada, mada najverovatnije sve nove igre koje budu izlazile ce imati isti sistem zastite kao ove tri. Za to ti je potreban LT+ flash bilo koja verzija. Ja se bavim flashovanjem po ceni od 2500 din + ptt ako saljes konzolu kurirskom sluzbom, i dosta ljudi sa foruma je flashovalo kod mene, i koliko ja znam svi su zadovoljni i sa cenom i sa uslugom.

odakle si? posalji mi adresu i broj telefona u inbox… (setih se sad tebe, rek’o mi je drugar za tebe da flesujes :D) pa narucio sam da mi narezu black ops, mafiju 2, 2k11, fifu 11, pa kad se malo izigram, saljem ti konzolu, juce sam je kupio, pa ne bih sad da se odvajam od nje, malo kasnije (februar)… :slight_smile:

ja to nista ne znam…

jebi ga ne mozes znati sve

Akiris samo da te pitam,gde ce pisati na forumu kad izadje xbox slim flesovan??? Jer ga cekam vec duze vreme pa svaki dan kad ustanem prvo sta uradim: proverim ceo forum dal je izasao posto si prvog januara rekao da ce izaci flesovan za 10tak dana… :slight_smile:

[SIZE=“7”]pisaće na forumu ovakvim slovima !!![/SIZE]