Kako uploadovati Xbox 360 igre

Ima li neka posebna mudrost ili samo napravim .iso i .dvd fajl i uploadujem?
Ako je tema zabranjena ili tako nesto, neka mi mod koji je obrisao kaze da ne postavljam vise ovakve teme.

Nisam upoznat sa ovime, ali bi trebalo da od onog video i audio fajla napravis .iso fajl, sam ili preko abgx napravis .dvd fajl i onda sve to upakujes preko WinRara, pa delis i te delove uploadujes.

Hvala :wink:

Upravo tako…
Samo sto treba zesci net za ove akrobacije (upload brzina)…

Ne treba nista sam da deli preko winrar-a. To se automatski deli cim stavis da se uploaduje .iso. A iso se lako pravi preko img burn-a.

Kako majketi moze preko abgx-a da se napravi .iso?

nije rekao da preko abgx-a pravis .iso fajl. rekao je da .dvd fajl mozes da napravis ili sam ili preko abgx-a.

da je umeo da koristi znakove interpunkcije bilo bi mnogo jasnije.

Da sumiramo. Nekako dodjes do .iso i .dvd fajla, lepo to sve sa winrar-om zapakujes i podelis na delove na koje zelis (100,200 ili vec xMB) i to lepo uplaoad-ujes… :smiley:

Samo da skupim strpljenja za 30 sati uploadovanja :smiley:

a sta te je navelo na takav ocajnicki potez, sta to oces da uplodujes? ajde kazi nam ovde mozda to vec postoji na netu pa da se necimas zabadava!!!

daj kazi pa da pomognemo, mozda stavrno postoji to sto vec oces da uplodujes pa da se nemucis zabadava!

Da li hoćeš da RIP-uješ originalnu igru ili imaš gotov ISO?

moguce je da ima rapidshare premium, pa oce malo da zaradi rapide (poeni kojima se moze produziti rok trajanja accounta za dz). evo ja uspeso koristim rs premium vec dve godine za dz, ali imam uploadovanih 500 spotova, guitar hero 2 custom i nba 2k10, sve je postavljeno na odgovarajucim forumima, i poeni lete :smiley:

e ako je to onda je to vec drugo i naravno ozbiljna stvar… jer za takav potez opet moras imati dobar upload da nebi gubio zivce ili svaki dan po par sati uplodovati pa kada zavrsisi zavrsis… ja licno se nebih upustao u tako veliki posao samo iz razloga sto imam jebeni adsl na 4096/256 sto je jako jadno za danasnje vreme…

To i ja radim,postavio sam preko 50 izvodjaca (muzika) i evo,slepam se za dz vec 6meseci:OO

Ne treba ti druže kupiš Leecher za 10-15$ i uploaduješ je za 5 min.

E druže rapid odavno ne daje više nikakve poene za download ,u stvari ne daje ništa,sada i skladištenje naplaćuje ako imaš preko 10gb,bolje pobriši sve inače će ti i za to uzimati poene.

e varas se, sad se zovu rapidi, pre nedelju dana sam produzio account za jos 8 meseci, proveri malo bolje next time…

96 rapida za mesec dana

Ma znam ja da imaš i da možeš da produžavaš,ali to su ti oni poeni konvertovani,ja ti kažem da više ne dobijaš nove kada neko skida tvoje fajlove.

Ja imam MegaUpload, ali sad videh da downloadi ne vaze iz Srbije (za poene, tj.) i ostale drzave okolo, tako da od ovog nema nista :frowning:
P.S. Mrkki, kakav leecher?

Daj mi msn tvoj,sve ću ti obajsniti što se tiče uploada.

Џабе њему све,ако он има уплоад 256 кб/с…