Kako ste proveli novu godinu?

Dok napolju grme petarde (shakes fist), dete spava, a zena i ja igramo Desktop Dungeons. Mnogo nezgodna mapa, lose nam se pise, vagamo svaki korak. U jednom trenutku zagrmi jos jache, pogledamo na sat na mikrotalasnoj, nova godina! Izljubismo se, cestitke, zagrljaj, i vratili se igri. Na kraju smo i pobedili.

Ovo je bas bila dobra godina za igre, zar ne?

Ja Boga mi nisam bacao petarde ni ove, ni predhodnih 15 godina. Ne od kada mi je petarda dva puta za redom pukla u istoj (desnoj) ruci kad sam imao 6 godina, i sada imam strah od njih strasno. A kako sam proveo novu godinu, pa uobisajeno, na zurci kod drugara, svake godine idemo kod nekog drugog, i tako u krug.

Zaspao sam u 23:00, onda sam se budio u ponoć da umirim dijete zbog petardi, izljubio se sa ženom nabrzaka i pravac jorgan planina… :slight_smile:

Sent from my Nokia 3310 using Golub pismonoša.

ja proveo super. bio u Maximu gde obicno admin team pusta muziku, popio reku tekile i tacno u ponoc kad smo se svi izljubili, gazda lokala pusti Ganse i Paradise City, pa smo se skoro izubijali svi. Fino vece :slight_smile:

Negde slicno tako…kad su klinci zaspali, negde oko 22h, pustio neku seriju da gledam…kad je otlucalo 00:00h izasao napolje jer je bio neki vatromet u gradu, sa suprugom se izljubio i zajedno pozeleli samo jedno - zdravlje i srecu za klince! Brze bolje unutra u toplu sobu i u slatke snove.

A za sutra razmisljao kako cu da prelazim Uncharted 3 jer je neradan dan :slight_smile:

Docekao novu na tgu VELIKA GRESKA bolje da sam ostao u kaficu sa drustvom u toplom i cutao , ovako em sto mi je bilo hladno nisam se kako treba obukao nego je u centru bilo minsko polje letele su petarde na sve strane nisam znao gde udaram kao na filmu bacao je neki klinac debeli zapamtio sam ga dobro :smiley:

heheheeh ja sam se samo jednom u zivotu za***** da idem na trg, ali tada su bile neke 4 bine, kod skupstine, kod konja, jedna nize ka slaviji i jedna se ne secam gde je bila, nebitno, sve u svemu jakna mi bila unistena od piva i sta znam sta je sve letelo iznad mene, pocepana od petardi, sve rupica do rupice, smrzo sam se kao dupe, drugaricu sve vreme neke lezbejke spopadale to mi bar bilo zanimljivo heheheh, i na kraju dodjem kuci sav nikakav…

Sledece godine ja ostao kuci sa tadasnjom devojkom, drugar i njegova devojka resili da idu na trg, ja kazem nemojte dodjite do nas ako hocete to vam je smrt tamo, neka neka idemo mi da vidimo…

negde oko 2h zvoni mi neko, eto idu oni, a oni kao ono kad Milan pao u sKepticku jamu heheheheh, umazani u neko blato do malo iznad kolena heheheheh sve garavi u lice i vonjaju na petarde i pivo…

nista nisu progovorili dok se nisu oprali ehhehee a onda je bilo, 'bem ti trg i novu godinu i budale i petarde hehehe

dozivljaj jeste ali da se razumemo samo ako se ide u rudarsku opremu :smiley:

e da ja bio kuci naravno, porodican covek :), odavno vec ne idem nigde, ne propustam nista odmah da vam kazem, ove godine zena i ja zaseli i lepo Harry Potter maraton u full HD :slight_smile:

Kao i svaki put u poslednjih 5~6 godina, sa ekipom organizujemo NG. Imamo već razrađenu šemu, zakupimo lokal koji ima šank i ozvučenje, uzmemo cugu, 'ranu i udri! U glavnom nas bude 30~60 (u zavisnosti od lokala) i kao i svake godine bude ekstra zezancija i provod!

Jedna od sinoć :slight_smile:

Sent from my LG-E988 using Tapatalk

U zadnje tri godine cekam na istom mjestu, svadbeni salon u Gradisci. Poprilicno je lijepo bilo, samo sto mi je vrijeme bas proletilo, valjda zbog alkohola. Nisu me uspijeli natjerati da plesem.

Takodje jedna slika


Svakakve su price, al’ vidim da je mrznja prema petardama univerzalna! :smiley:

Nije baš :slight_smile: Ja sam za Novu nabavio neke koje su kao dinamit, neke komšije su bacale one Mege, ja sam bacio jednu ovu, prozori su se tresli :smiley:

Vandalu :smiley:
U mom kraju klinci kada bacaju kao da je bombardovanje majku mu. Ove godine su bar malo sjahali, prešli na alkohol i cigarete :smiley:
Inače i ja proslavio kao penzos, još mi ni komp ne radi pa nisam mogao ništa ni da igram, bio sam osudjen na naš novogodišnji program. Fuj.

Poslato sa LT30p

Deamon prijatelj piroman :). Meni je prosle godine petarda pukla u ruci kako sam je zapalio za 2sek. Kvalitet petardi u pirotehnickoj radnji je 0, tako pamet u glavu. Ja sam vise za ljude koji vode racuna i nisu petarde za svakoga jer ne vode racuna gde bacaju i da li ugrozavarju nekoga.
Nova godina ko nova godina uvek isto samo osecaj da smo jos jednu godinu stariji :). Ja bio na veceri pa kod prijatelja pa na kraju prosetali po klubovima smor, nista bitno tako da razumem sve koji napisu da su ostali kod kuce opcija koja svakako predstavlja pravi izbor. Ex kada se setim i kada sam bio tinejdzer zanimljivo, ludnica po mesec dana unapred … Sada osecaj dan kao i svaki drugi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Obično ne volim nešto da bacam petarde, sad sam bacao petarde nakon 5-6 godina. Ali zato, kada su pucale, to je bilo urnebesno, još je jedna upala u kanalizaciju, to kada je puklo, to je bilo kao da je neko bacio bombu. :smiley:

A inače, zbog toga što si rekao, kupio sam petarde sa fitiljem od oko 10-ak sekundi, baš zbog toga, i to ne one male zelene koje se prave u Kini i prodaju na kilo, ovo su bile neke Ruske, i baš su izgledale i zvučale kao dinamit.

Otkotrljala je bolji izbor reči, ali dobro, nakon toga se “slučajno” desilo još par puta :smiley:

Ovako

Ja sam docekao Novu na Karlovom mostu u Pragu. Koliko sam piva popio i kobasica pojeo, auuuu :smiley:

Ja standard, devojka i ja svake godine idemo za novu kod mojih, ove godine su nam se pridruzli moja sestra i njen momak tako da se sedelo do jutra slusajuci muziku, igrajuci monopol i jeduci. :slight_smile: U svakom slucaju smo se svi dobro proveli i evo nas sad za bozic kod njenih roditelja. :slight_smile: