Kako se koriste PS nalozi?

E ovako, do sada sam imao samo xbox, trenutno imam xbox one fat verziju, na njemu imam jedan nalog i samo njega koristim, znam i kako ide gameshare i sve ostalo…
Za 7 dana uzimam i PS4 da bih igrao neke njihove naslove koji su dosta bolji od xboxa, tako da cu za 7 dana imati i PS4.
E sad da ne budem glup pa da kupijem fizicke kopije igara ja bih naravno kupovao digitalne, medjutim znam da postoji neka fora sa igrama da mogu da se peeprodaju, takodje znam da je drugaciji gameshare nego na XO, sad ako neko moze da mi objasni kompletno SVE, koliko naloga da pravim, pa cak i koje igre da kupim, sve sto moram da znam za pretplate bio bih mu mnogo zahvalan. Naravno i neke vase preporuke sto se uopste ticu PS4 jer ja o soniju vrlo malo znam…
Hvala unapred ! :grinning:

Jedan nalog moze biti podeljen na 2 dela. Nosilac i guest.
Nosilac - mozes igrati igre sa svog naloga ili bilo kog naloga na konzoli, ne moras imati internet konelciju. Jednostavno stavis nalog kao primarni u opcijama i to je to. Mozes imati u isto vreme 16 nosilac naloga.
Guest - moras imati internet konekciju, i mozes igrati samo sa tog naloga. Dakle trofeji ne idu na tvoj nalog.
Naravno nosilac je skuplji od guesta.

Od pretplata imas PS Now i PS+
PS+ je isto sto i xbox live
PS Now ako se ne varam, strimuje PS3 igre…tako da mozes igrati PS3 igre na PS4 preko neta ako imas dobar internet (upload je najbitniji)

Igre koje (po meni) ne smes da propustis:
-The Last of Us
-Uncharted Collection
-Uncharted 4
-Uncharted Lost Legacy
-Bloodborne
-Ratchet and Clank
-Crash Bandicoot N Sane trilogy
-God of War
-Horizon Zero Dawn
-Knack 1-2
-Until Dawn

Hvala, je l se isplati da kupim igru i stavim je na jedan nalog i onda taj nalog sa tom igrom prodam, tjs da li je tesko naci kupca?

Zavisi za koju igru. Meni se dosta ispaltilo, negde sam cak u velikom plusu bio :smiley:

Opa pa to mi reci, jer ja na boxu imam igrice od 150-200€ ne znam kako da ih prodam…

Pogledaj i sam kako se krecu cene

http://www.razmenaigara.com/psn-playstation-store-ps4/?PHPSESSID=d08f94od49j9on8csdnc5qlf55