Kako sacuvati Kinect igru na HDD?

Naslov teme sve govori: Kako sacuvati Kinect igru na HDD? Molim vas da odgovore samo oni koji imaju Kinect ili oni koju su sigurni u svoj odgovor. Hvala.
Uskoro Kinect Adventures, Kinect Sports, Your Shape: FE review.
PS
Zelim da mogu da igram igre bez da ubacim disc.
Diskovi original.

To je nemoguće. I da instaliraš igru na HDD moraš da ubacuješ disk svaki put kada hoćeš da igraš.

Da li imas Kinect?
Stari Xbox 360 sam prodao, pa ne mogu da se setim kako se cuva igra na HDD? Zaboravio sam. :(-o

Kad ubaciš igru ideš u Game Library i tamo imaš install game. I ponovo, kada igraš neku igru moraš da imaš disk u konzoli.

Hvala.

samo meni ne ide u glavu poenta instalacija igricena hard disk ako ti uvek treba kada pokreces igricu…

Zato sto bi kupio igru, instalirao na HDD i odmah prodao ili pozajmio od nekog i tu nema zarade za izdavace.

kada je instaliras igru brze se pokrece i cuvas laser.

zamisli da si u americi, odes u gamestop, iznajmis 20 igara za 50$, dodjes kuci sve instaliras i vratis nazad. sta ti mislis zasto je potreban disk?

Moze ako ima jtag. :smiley:

Al’ ajde to, neko kakve veze kinect ima sa instalacijom igre na hdd? :slight_smile:

kakva glupost uzmem instaliram fitnes evolved i odigram i sutra pustim da igrami nece da mi autorizuje igricu kakva glupost…igra krene i zabode posle nekih pet minuta

Ljudi, o cemu mi ovde pricamo? :smiley: