Kako da pustim film na Xbox 360 konzoli?

treba mi pomoc danas sam dobio elite i hteo sam da pustim film i reko mi da trebam neki ubdate zna li neko koji
i jos kako da instaliram igru na hdd??

Da, treba ti update da bi gledao filmove, ili jednostavno pomocu konvertora (jbg, ne mogu se sad setiti imena) konvertujes u Xbox format i gledas.
Kako da instaliras - kada ti se ucita disk, pritisnes Y, pa izaberes install to hard drive. Ali, ipak ces morati ubaciti disk da bi igrao.

a jel xbox cita prevode ili moram da ih lepim i jel bi mogo da mi neko da taj update
i uzgred moram da kazem xbox 360 je extra igram ac2 trenutno jedino i to imam :slight_smile: i 2 igre orginal lego batman i pure :slight_smile: pozz a ono za install probacu kasnije

Ajde,sad imas to odusevljenje i cool feel koji je dobio svaki clan foruma kad je dobio Xbox

A koja je svrha toga sto si napisao?

Svrha toga je da mu ukažem da je ta pojava normalna.

a niko nema update??

Ima na Live-u.

a jel taj update nosi naziv $SystemUpdate_Fall09_8955???
edit sad sam trazio i nista nisam naso

Ne znam, ali bolje nadji converter i convertuj u format koji xbox podrzava, npr. WMV, i gledaj filmove sa fleske.

Nije to taj update.I meni treba update za gledanje .avi filmova.

epa onda neznam sta je guglao sam i nista ako ima neko neka nam postavi link :slight_smile:

Metine, ne zajebavaj se sa time, vec konvertuj film u WMV i bices miran.

lele pa meni je ciclj da namestim .avi na xbox-u da ocu da gledam naravno da cu bez razmisljanja na pc (dok ne napravim xbox da mi cita .avi) negoli ovamo da se mucim i da convert u wmv

Brze ce ti biti convertovanje nego da nalazis taj update.

nema veze za gledanje filmova ostajem na PC

Pazi sad: treba da si na lajvu znači da si priključen na net, zatim snimi neki film na disk ili na flešku zatim ubaci u xbox, odes na xbox pod video i tamo kad ti se pojavi dali je u pitanju disk ili USB otvari i pusti film, kad kaže da je potrebno da instalira neki fajl onda potvrdi i onda možeš da pustaš filmove t.j. Div-X ili ti avi,wmv itd. To ti je jedini način da bi ti konzola pustila Div-x a o konvertovanju
neznam čemu je svrha ako imaš PC. To je od mene, ako imaš problem evo ti mail [email protected] Pozdrav.