K: Xbox One

Kupujem Xbox One. Ponudite sta imate. Ne interesuju me kombinacije sa igrama nalozima i slicno. Iskljucivo klot konzola sa svim potrebnim kablovima i jednim dzojem

1 Like

Jesi probao xboxrepublika shop ili kupujemprodajem, bukvalno moras naci nesto za sebe??

gde si se zaleteo zna marko96 sta radi :slight_smile:

@Danijel ima jednu “viška”…

1 Like

Ima svega. Uvek to moze jeftinije :smiley: ne kupujem je jer mi je preko potrebna…neka stoji :smiley: a ja nigde ne zurim…samo ce mi blejati na polici :smiley:

I ja sam se nesto nameracio na Xbox one, malo ironicno s obzirom da mi se vise igraju sony ekskluzive, uvijek sam vise preferirao xbox, nekako zbog stila.

3 Likes

Ne laži, hoćeš da osetiš čari PRAVOG multiplejera, ne onog na playstationu :grin:

Xbox is in my blood :smiley:

1 Like

Ja sam planirao da odradim upgrade sa XO na XO X. Pisao sam ti na PM. AKo hoces da pazaris da se dogovorimo :slight_smile:

1 Like

Kupljeno, moze lock. Na zalost ne od Danijela, ali je stvarno ponuda koja se ne sme odbiti.
Konzola, 2 dzoja i 9 igara na disku. Igre su bez kutije, ali who cares…witcher 3, skyrim i jos neke ne znam koje. Kad prodam, dobijam konzolu skoro pa dzaba

2 Likes