JTAG/RGH Koliko imate G

Mene ovo zanima iz jednog prostog razloga, svi se hvalite kako vam je sve dzabe… Pa ako vam se sve dzabe koliko ste zapravo G-Gamerscore zaradili igrajuci sve za dz… Ako nije problem slikajte i postavite ovde da vidim-o da li se hvalite sa razlogom ili samo zato sto nista niste do sada platili osim konzole… Ja imam 17665 i sve je zaradjeno na originalima…

eno ti moj klip u COD BO2 temi, za sada imam 18920 skupljano vec 2 i po godine, ako hoces mogu odmah sad da nabudzim score na 200000 G ali necu jer je meni licno zanimljivo da skupljam poene i ostvarujem achievemente, cheatovanje mi nije zanimljivo…

evo ga i klip na njemu je 18850 juce igrao cod bo2 i dosao do 18920

Realno, da nabudžiš do 200k ti treba 6 meseci neprekidnog igranja :slight_smile:

da nabudzim do 200 K treba mi minut ili dva :smiley: ali kao sto rekoh nije mi to fora nego da realno pratim sta sam osvojio, ako ces u pravom zivotu onda treba jedno 6 meseci da igras svaki dan da se lesis od igranja svaku mogucu igru da prelazis i da osvajas svaku sitnicu…

Zato niko i ne gleda koliko neko ima G na RGH konzoli jer mozes da imas vise nego onaj stalion jer mogu da se otkljucavaju ach ali zato ko se konektuje na live sa takvim profilom skinu sve poene i napisu ti na profilu Cheater XD…

ima fora kako i da ne napisu, ne mozes da otkljucavas sve odjednom nego otkljucas recimo 10 ach na 10 igre u jednom danu ili stavljas vremenski razmak, a ne odjednom otkljucano sve, jer imas TIMESTAMP na svemu heheheheh

na RGH/JTAG konzoli nije merodavno da se prica o gamer score jer je moguce naraviti 9999999G za par minuta.

Ovo sto kaze @studiovpc ja stojim iza toga da moze da se izvede ali sa preteranom alavoscu mozes da postanes cheater :slight_smile:

Ja sam mislio da ima gamera a ono sve sami cheateri…

ko bre cheatuje :smiley:

pricamo realno moze da se sredi G score samo tako, pa jedno vreme likovi prodavali za 50$ profile sa po 25000 G hehehh, ali to ti je za one napaljene klince koji bi samo da se hvale sa time i onda posle naprave ******, vrati im MS score na 0 i cao zdravo… ja realno imam normalan score igram brate koliko igram i to je, jedno vreme sam jurio score kao lud, prelazio sam igre kao blesav, svaki dan sam igrao po 6-7 sati dok nisam nabio jedno 10000 score, imao sam opkladu sa ortakom da li mogu do nove godine da dostignem 10k hehehe i tako ja prestignem njega i batalim da jurim score, onda krenem da igram cisto reda radi… 2 godine za 19k skoro sasvim normalan score s obzirom koliko sam igrao… Kao sto rekoh moze da bude i 200000 za cas ali nije mi zanimljivo tako nesto

Ajde sad de de rece covek da ne radi to,da radi ne bi imao 18000…

@Studio cek cek prodavali profile za 50$ od 25000G…:cash::cash::cash::party:

da da bili klipovi na YT o tome i na jos nekom sajtu sam citao neki prodavali i za vise, to je bilo kada su se programi za to debelo placali, ali sve to zivo pobanovano koliko se secam…

Davide, razmisli o prodaji tvog naloga… :stuck_out_tongue:

realno ima ljudi koji bi to kupili samo da imas mogucnost kako da prodas, pay pal uplate i slicno, veruj mi instant dobijas pare za tako nesto…

20000 i nesto G poena imam na profilu. Najtezi achievement koji sam dobio jeste u CoD4 u Mile High Club. Jedan joypad je nastradao tokom te misije…

Nacice david nacin da proda, za sve ima resenje :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Na profilu sam nakupio 22884 poena. Nikada nisam ni obracao paznju ali rekoh eto, da se i ja pohvalim. :wink: