Jel moguce update-ovati dashboard na jtag xboxu?

Hoce drug da mi proda njegovog xenona , koji skoro nije ni radio za male pare ,a ima onaj 6717 dash koji je jtag-abilan , pa bi ga ja jtagovao , ali posto jtag zahteva stari dash palo mi je na pamet da mozda nece moci da se updatuje.
EDIT : radio bi jtag , ne rgh

moze ista procedura kao kod rgh, isto se pravi image samo se prilikom pravljenja stavlja da je jtag a ne rgh image u pitanju

iskreno, ja bih batalio tog xenon-a to ti je macka u dzaku, nikad ne znas kad ce da ispusti dusu

za 3000din necu da crknem , a ustalom i rrod konzole se na limundu prodaju za 2000. a znam da stvarno nije skoro nista koriscen , lik je kupio novu i bukvalno je samo stajala , mrzelo ga da nosi na flashovanje… pa cu ici na ono da kupim , zamenim termalnu i uradim jtag , pa nek radi dokle radi…

EDIT : Moze i lock ovde!

Posle izvesnog vremena ima da rikne ksenon može da izdrži malo duže ako već nije korišćen ali riknjava 100 % ove temparature spoljne će još dodatno ubrzati ROD pričam ti kako je meni bilo beži od toga čoveče ja sam 2006 puko 550 evra iz neznanja bar ti nemoraš sad ni dinar da pukneš !

Uradi SMC JTAG i uzivaj, mada prijateljski savet je da batalis XENON-a.

LOCK