Jedno noob pitanje - lampice na gamepadu

Sta znaci kada na joypadu ono zeleno svetlo svetli u krug, znaci vrti se u krug? Mislio sam da znaci da je baterija pri kraju, ali kada klikem veliko X dugme, imam na ekranu 2 od 3 crtice.

Ma prikazuje uvijek tri crtice, na to se ne oslanjaj. Ja od prve sekunde kad zamjenim baterije, pa to trenutka kad se potrose, uvijek je tri od cetiri crtice gore

Znaci ovo znaci da je prazna baterija?

Kad se zelene lampice vrte u krug to moze samo znaciti da ti je baterija prazna ili da je kontroler upaljen i nije povezan na konzolu,ali kod tebe je povezano znaci da je baterija prazna…
Kao sto iKaran kaze tako isto i meni meni se kontroler ugasi i ja ga upalim i pise 3crtice tako da to nije pouzdano.

Meni je povezan na konzolu jer se u toku igranja ovo desava. OK, znaci da je baterija prazna. Hvala.

prazna baterija, ako ide u krug, ako svetle sva 4 istovremeno onda nije povezan, ako samo svitka ono na koje si povezan onda imas neko obavestenje na ekranu

reseno lock

i jos nesto kad postavljas pitanja u buduce, lepo pise u pravilima da sto preciznije u samom naslovu opises o cemu se radi a ne JEDNO NOOB PITANJE, u buduce se pridrzavaj pravila