Izasao 4.25 CFW za PS3!

ko hoce da ide na 4.21 neka skine NOR dump iz Multiman i neka mi posalje na mail ili okaci negde da proverim neke stvari.

Rogero je Kmeaw sa LV1 pathcevima u sebi i jos nekim stvarima fixovanim, nisu im imformacije bile ciste zato su i brickoval…

Za sada neka se strpe svi da se sredi ako ima neki BUG

A kako mogu da proverim da li jeste downgrade-ovana na 3.55 ili nije, jer sam uzeo polovnu, već flešovanu konzolu? (slim verzija od 250gb)

procitaj moj post sa multiman skini NOR ili NAND okaci na net posalji mi LINK, ja cu ti proveriti da li je uradjen dehashing.
Brickuje se ako nije uradjen dehashing eeproma…

Ok, uradiću to što si rekao, šta god to značilo! :smiley:
Pa ti pošaljem link u toku dana…
p.s. ček ček, a kako da skinem taj NOR dump iz Multimana?

imas opciju ne znam gde je ako ne skini program za instaliranje i skida na USB kopiju nora. to ti je prva pomoc u slucaju brick-a

pogledao sam ja sada i ne mogu naci nigde u MM da se kopira NOR, mada google kaze da treba da ima :frowning: ali ja to ne mogu naci.

  • To dump NAND/NOR: mmOS->Select any file->Open in HEX viewer->[SELECT]->[START]->DUMP LV2(NO)->DUMP LV1(NO)->DUMP FLASH(YES)

nasao…
iz multimana se ne moze uraditi dump NOR-a vec preko pc i usb sto je smece, moracemo naci nekog lakse resenje, ako ga ima.

A ishod postupka je, kod ili…?

gle tesko cemo moci da iscitamo dump bez programotora ili koliko vidim linuxa, valjda se taj linux instalira na ps3 i tako radi…nisam citao dalje :frowning:

Ako mozete, strpite se, sigurno ce izaci rjesenje i za konzole koje su downgradeovane.
@M007P-a ako uradi dehash, a konzola mu nije downgradovana, da li dehash nesto remeti na ‘regularnim’ konzolama?

Će sačekamo :wink:

Ma i sanse da imate konzolu kojoj je radjen downgrade su stvarno male, ali ipak, da ne bi bilo brickova…strpite se i to je to. Samo sto je novo izbaceno je Medal of Honor i RE6, a ostalih fixeva za 3.55 ima na sve strane, za sada nema razloga za instaliranje Rogera

Nego, sto ste me nalozili da ima Journey 3.55 fix :frowning:

Nece cisti eeprom od informacija da je konzola bila na vecem FW, ako ti je bila na 3.55 nikada na vece onda je ok, mada sam video i da bi vratio na stock bolje da uradish dehash.

Evo kako da skinete dump: * Added support for dumping NOR/NAND flash to /dev_usb000 via HEX Viewer mode (SELECT->START->LV2->LV1->FLASH)

Posto ni Bluedisk 4.21 spoof 4.25- frankestajn od FW koji ima delove 4.21 i delove 4.25 nije pouzdan kao ni Rogero 4.21 zbog losih patcheva u LV0,LV2… sistema, tema ce biti zakljucana!

Dolazi do Brick-ovanja konzola!