iXtream 1.6 ili Lite Touch 1.1 fw

Daj sad mi objasnite jel su to dve vrste softwera za patchovanje koje su mane i prednosti oba ili ako jedno s drugim nema nikakve veze malo mi bolje objasnite da sam barem informisan hvala :wink:

Sve imaš na forumu.
Mnogo članova koji su postavljali ovako glupa pitanja, su dobili ban.

Trazio sam ali se bash nisam snashao ti ako znash gde se nalazi daj mi link i skrati mi muke
A video sam na mnogim forumima kako ljudi poput tebe koji vredjaju druge chlanove isto dobijaju, ako neko nije naishao na to shto ga zanima to nemora da znachi da je retardiran

http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-hardware-software-f-a-q/170-uvod-u-xbox-360-obavezno-procitati-pre-postavljanja-bilo-koje-help-teme.html
Ovde ti piše šta je to firmver.

ok razumeo sam za firmver da se patchuje ixtream 1.6 ok ali lite touch 1.1 to nisam razumeo shta je jer to jedno te isto ili je to neshto razlichito jer sam video dosta ljudi prodaju xbox fleshovan sa lite touch 1.1

Izvini što sam te nazvao retardiranim, nešto sam se od pre iznervirao.
Lite Touch je bolji firmver od 1.6 fw, zato što nema proveru wave-ova, odnosno video particija.

Heh, sve ti je rekao nikola.
Elem, to ti je kao da poredis razrdndanog juga i novog porshea. Ali svi gledaju sada proshea, niko se ne interesuje za juga :smiley:

hahah hvala vam na odgovorima i nikola nisam se ja nishta naljutio pa da mi se izvinjavash sve je ok i puno vam hvala :slight_smile: cya

iXtreme LT 1.7 Firmware za X360 konzole ??? naletio sam na ovom sajtu SOPHOSlab: Usluge i Servis: Servis XBOX360 - iXtreme Firmware + jamstvo da ubacuju LT 1.7 u svoje konzole. E sad, mene zanima jel to neka navlakusa ili stvarno ima LT 1.7 i kakav je?

Ja mislim da je navlakuša, ali neki zovu Lite Touch firmver 1.7, tako da ne znam.

Ako budem kad prodavao Xbox stavicu u oglas : prodajem Xbox360 LT Elite :slight_smile:
Nego, valja li to cemu ili je LT 1.1 “tata”

LT 1.1 je tata.

A 1.6 mu dodje Pra-Deda :smiley: