iSec iliti Kinezi prave konzolu

Gamasutra - News - Lenovo-Funded Chinese ‘iSec’ Console Planned For Second-Half 2011

No comment.

Bilo bi dobro da Kinezi u tu novu konzolu naguraju sve tri konzole pa da se zove PS360ExpresoWii:DDD

Ti kinezi pa oni bi napravili i plastična drva za grijanje samo da imaju tržište za to :smiley:

njah…ako ce sami generisati OS pishi propalo…bar sam takva iskustva imao kada sam naletao na slichne uredjaje…oni su skloni ubacivanju dobrih komponenti (chitaj - sa vishe mogucnosti, nisam mislio na kvalitet) ali im je softver ochajan…

Ova vest se pojavila pre vise od godinu dana, i do dan danas se sve svodi na glasine i spekulacije, a nista od konkretnih podataka. Sve mi lici na jednu veliku patku, no videcemo…

Kakvi su Kinezi, garant poseduje radio i televizor na joystick-u…

haahaha… Odlican, 5 :smiley:

nemojte da zaboravite i da ce smrdeti ko sam djavo, a ako nema “veca,manja” poker u sebi nista od mene onda

Da, da… RS (u ovom tekstu Republika Srpska) je kupila neke kineske autobuse. Klasicno “javno” pranje novca. E sad, fino oni izgledaju al kad udjete OMG!!! Znate da ludi izlaze po 30km pre svog odredista. Vozaci sad kupe jedno 5 osvjezivaca za automobile - jos gore! Kad se to pomjesalo…Damn!!!

Kao sto Petar Bozovic kaze u klipu “DR LOVE ili kako preboleti veliku ljubav” : “I posle 15 godina ti bude bolje” e tako je s tim smradom.

Ne daj boze nesta slicno s ovom konzolom. Ne vjerujem da ce ista od ovoga biti a i ako bude bice kao i s Technigame konzolom (ako je iko cuo za to - ja slucajno naletio) a evo na sta ta konzola izgleda ako koga zanima eBay - CONSOLE TECHNIGAME, recherche d’objets similaires

Sorry za off (necu vise) :smiley:

Konzola ce biti s*anje ako ne bude imala Duck Hunt u sebi