iPhone vs Android phone

Samo da kazem da je outfitters folija govno od 70e koje se odlepljuje. Kao fora menjaju samo ruke naplate ali ako moras svakih mesec dva da im placas zamenu i ostavljas telefon bez ikakvog reversa, radije cu masku.

E do k… ako je tako. Ali svakako hvala za update. Znaci svima.

Rekoh da ti kazem ali da ti ne kvarim žurku. Imao sam je ja davno na iphone Xr cini mi se :joy: cak mi je i ekran bio ostecen od te folije odnosno grejanja ili vode bem li ga.

Ženin iPhone 14 počeo da se gasi sam od sebe, vrti Apple logo i ne plai se dalje, možda na svakih par sati dodje sebi. Servis ne zna šta je lol. A mesec dana kako je istekla garancija. Vraća se na Samsung :woman_shrugging:t2:.

1 Like

Ajfon se nosi u apple servis a ne u “servis”. A kao drugo nemoguce je ne znati šta je…

1 Like

Operater ima svoje servis radnje gde se nose telefoni, uputili su je tamo. Zatim su je poslali kod drugih jer ovi nisu znali šta je. Sad ni ovi ne znaju pa će valjda da ga otvore i jave šta je :woman_shrugging:.

1 Like

Idemo naši

hovu nesto da precrtam na tablet, ima li neki program koji moze da se namesti da se ne pomera ekran, jer kad stavim papir i krenem da crtam uvek ga prstom taknem i sve se poremeti?

Nemam konkretno rešenje, al jesi probao da guglaš nešto tipa ‘procreate lock screen’?

Ako sam dobro razumeo šta ti treba.

Iphone na točkovima no more

Hm, ne valja. Ali bi sigurno kostao kao dve tesle…

Imaš žaomi :wink:

Pa sve vise tech giganata ulazi, bice dobrih kineza, Huawei, BYD… cudno je da se Apple povlaci.

Byd je najbolji kinez bolji od tesle

Nisam ubedjen u to, Tesla je oko 10 godina ispred drugih tehnoloski, softver ce ovde biti podjednako bitan kao “hardver”.

Kinezi nadiru, Nemci bi da ih Brisel spase

Kakvih crnih 10godina to je zapadna šarena laža

Jedino sto zapadne proizvodjace jos drzi je njihov monopol, bezobrazluk i zatvoreno trziste.
Inace bi ih pregazili.kinezi jos sa obicnim motorima a kamoli sada sa el.

Sve dok se golf proizvodi za mene nema dileme. :grin:

1 Like