iPhone vs Android phone

A dobro,ljubav je kratko trajala.

Ima neko iskustva s ovako nečim?

Znam da je anker bogotac, ali ko po običaju kp pun nekih starih modela a cene narkomanske x3 x4

Imam ja neki Ćomi power bank, nešto manje od 2000 din je, isto 10000 mAh, sporiji je od ovoga 18W je, za te pare je odličan. 2 uređaja u isto vreme puni.

1 Like

Top. Hvala. Ma dovoljno mi i jedan da puni. Imam neki stari baesus sa wifi punjenjem, ali zadnji na kom je radilo brzo wifi punjenje je Sammy note8, kontam da je ovo 10w wifi dovoljno jbg, ako ništa i preko kabla će biti ok

Ovaj moj nema wireless punjenje tako da to ne bih znao kako radi, ne napisah to, izvini.

1 Like
3 Likes

Meni su Pixel telefoni baš privlačni ali me nervira što ne mogu normalno preko operatera da uzmem… Base android je najbolji android.

2 Likes

Očekivao sam neki tizer za Pixel 8, al ništa, čeka se jesenji event pa da menjam matori Pixel 4a 5G…

1 Like

apple ekipa cita ove android gluposti i u fazonu

2 Likes

Pa dobro, Motorola je blizu tome. Mada imam jednu zanimljivu recenziju da napišem povodom korišćenja samsunga i motorole uporedo, samo da uhvatim malo više vremena.

Čekaj, android tabor još uvek ovo nije skapirao? :joy:

Evo, ispravio sam te :joy:

Baš tako nije samo Google android on je open source tako da svako može da prilagodi ko tipa Huawei kad je bio banovan u USA

1 Like

Obrati paznju da li ima punjenje preko usb c kabla, ja imam jedan xiaomi 20000mah i ima punjenje samo na klasican usb, a brick se puni preko usb c ili onog tipa punjaca kao kod starih mobilnih telefona.

1 Like

https://www.b92.net/tehnopolis/vesti/exynos-se-ipak-vraca-u-samsungove-najjace-telefone-2332378
A baš bili krenuli pravim putem

Pa ne mora da znaci da ce biti los, dobre su performanse, brzi od A16… sto znaci da ce biti bas brz, verovatno u rangu A17 koji ce biti u 15-ici. Ako rese problem pregrevanja mozda ce biti u rangu sa gen 3.

Druga je prica sto je stvarno glupo da jedan uredjaj dolazi sa dva razlicita procesora. Moguce da Samsung na taj nacin pokusava da resi problem snabdevanja jer znamo da je velika kriza i potraznja za mikrocipovima generalno.

Veća im je zarada kada stavljaju soc koji već proizvode nego ovako daju pare konkurenciji tsmc-u

1 Like