Iphone SE

Sledeci telefon ce mi biti sigurno neki kinez jer ne vidim poentu bacati pare na ove “bolje” kompanije koje samo deru a nista vise i bolje ne donose.Kad sam video sta xiaomi prodaje za 300e(mi 5) nije mi bilo dobro :slight_smile:

Voleo bih da imam smartwatch. Mislim da ideja obecava. Samo dosad niko, pa cak ni apple, nije napravio spravu bez koje se ne moze. Al ok, ima jos vremena. Tek idem u Kanadu.

Mislim, navikli smo se da vucaramo svuda ove delikatne plochetine koje jedva staju po dzepovima i izvlacimo ih svaki cas, u mnogim slucajevima bukvalno samo da bi videli koliko je sati. Jos samo da se iMonokl vrati u modu. To je po meni nazadovanje u odnosu na elegantnu narukvicu oko shake.

Posto ionako nosim sat, neki fini smartwatch bi mi se lepo uklopio u svakodnevicu. Jedva da bih imao razloga da nosim telefon, koji u pokretu ionako uglavnom vadim iz dzepa samo zbog raznih alerta, koje je mnogo lakse hendlovati kroz sat na ruci.

Ne znam da li ste primetili, ali dok nisu najavlili SE na zvanicnom apple store sajtu u ponudi su bili telefoni 5, 5s, 6, 6s i plus varijante.

Od momenta kada su predstavili SE udjem na sajt i izbacise sa liste 5 i 5s. Znaci sada trenutno na zvanicnom sajtu samo mogu da se kupe SE, 6, 6s i plus varijante.

Mislim da je cena 5s bila skroz ista kao sada SE (zao mi je sto nisam uhvatio screenshot), zamislite koji je baksuz onaj koji je uzeo 5s dan pre :smiley:

Nevermind, moje iphone iskustvo je ispunilo ocekivanja, ucio sam se malo na 4s i privikavao mesec (malo vise) dana i zaista to je to, znam da za sada ostajem u ovom “taboru”. Planiram da uzmem 5s medjutim sad ovaj SE mi je malo pomesao osecanja ali opet, pre bi uzeo 5s polovan i sacekao jedno vreme pa presao na 6s. Jer ovaj SE ko zna kada ce i kolika ce mu biti polovna cena…