Interesantan nickname

Ne znam da li postoji tema ali resio sam da napravim jednu. Naime vec par puta sam se odusevio kako se ljudi sete i sta se sete da stave za nickname za forumu. Dosao sam na ideju da napravim temu gde ce svako od nas drzavljana xboxrepublike navesti neki od nickova sa foruma koji mu je upao u oci.

NPR meni je nick uefa mafiosi upao u oci jos odavno, zanimljiv nik.

taj nick moze da “upadne u oci” samo nekome ko uopste ne prati fudbal i navijacke parole…

i neki filozof MORA da se pojavi uvek pa to ti je, sve strucnjaci i intelektualci. pa covek je gore rekao da je interesantan nick te u tom smislu upao u oci", a ne da trazi webster demistifikaciju toga za ime svega svetog, jbt vise stvarno. i taj elitisticki nastup, sta si hteo sa tim da kazes, da si ti vrsni poznavalac navijackih parola. bravo.

ahahaha bas sam se slatko nasmejao :smiley: :smiley:

:tap:

ontopic-malo manje mi paznju privuce neki nick koliko dobra slika avatara, ali sam se uvijek pitao kako je Slatki&Lambo dosao do te ideje

Hahahaha…bas

I mene isto zanima odakle mu to, pitacu ga :slight_smile:

Jedan od interesantnijih nickova mi je MOO7P, valda radi ovog 007 :slight_smile:

iako ne zalazim u ovaj donji deo foruma ili se to desi ali bas retko naletih na nekog clana sa nickname-om 11111111:lol:

Jos od highscore lista sa magadrive igara se secam da sam stavljao nick Ogy, zato sto je uglavnom bio limit na tri slova za ime. I dan danas za vecinu igara biram ovaj nick ( ako kojim slucajem nije zauzet :rolleyes: )

P.S. A za CS kad sam igrao pre par godina sa drustvom preko LAN-a, moj nick je bio uglavnom Slaninar.

meni smesno predator zbog igre aliens vs predators :smiley:

MA NE MOJ DA SE LJUTIS BOGATI

Meni uvek bio zanimljiv nik “gospodin covek” unikat! Inace padawan-a ne mogu da prepoznam od kad je promenio sliku :smiley: