Instalacija zahtevnijih igara na mobilni telefon

Skoro sam kupio Alcatel one touch idol koji ima solidnu konfiguraciju i fino tera zahtevnije igre(tipa Shadowgun, Dead trigger i ostale). Ali naleteo sam na problem jer je interna memorija telefona 2gb a neke igre zahtevaju i vise od toga, kao recimo Nfs Most wanted. Prebacim igru sa kompa na micro sd, ali kada se pokrene aplikacija zahteva dodatni download od tih 2 i nesto gb, i download se automatski pokrece u internu memoriju i onda ne mogu da je skinem a na micro sd-u imam 16gb. Gledao sam podesavanja ali nigde ne mogu da podesim direktan download na micro sd. Da li neko zna kako moze da se resi ovaj problem ukoliko uopste moze? Ovo mi se desilo i na Lg-u l7 II. Izvinjavam se na duzem postu i unapred hvala

Skini aplikaciju Link2SD.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Instalirao sam tu aplikaciju ali i dalje ne vidim resenje problema, to jest nema konkretne opcije za ono sto sam naveo prethodno

Nadji obb fajl za tu verziju igre na internetu a onda instaliraj apk na sd i nakon toga pokrenes aplikaciju, prekines je, pa kopiras obb fajl u sd/android/obb.

Sent from my GT-S6500 using Tapatalk 2

Hvala, pokusacu

Ovo je u nekom trenutku prestalo da bude na srpskom :smiley:

Ah noodle, to je standardni android-ihs, nesto sto vi apple korisnici necete nikada razumeti :smiley:

Ispravljeno u skladu sa gramatickim pravilima :smiley: